رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

  فضول باشی برای اینکه بتواند از گزند ویروس کرونا در امان باشد در خانه می‌ماند تا احتمال آلوده شدن خودش را به حداقل برساند. اوقات بیکاری را در خانه با تلفن و زنگ زدن به دوستان و آشنایان سپری می‌کند. این بار که زنگ زد بدون مقدمه گفت: معلوم بود که نمی‌شود، بی‌خودی شعار […]

 

فضول باشی برای اینکه بتواند از گزند ویروس کرونا در امان باشد در خانه می‌ماند تا احتمال آلوده شدن خودش را به حداقل برساند.

اوقات بیکاری را در خانه با تلفن و زنگ زدن به دوستان و آشنایان سپری می‌کند. این بار که زنگ زد بدون مقدمه گفت: معلوم بود که نمی‌شود، بی‌خودی شعار دادند، اظهار تمایل کردند و خواستند توپ را به میدان دیگران بیندازند و در نزد علاقه‌مندان به فوتسال خود را عاشق و واله این رشته قلمداد بکنند و به این ترتیب عده‌ای را به هوادار خود تبدیل نمایند.

در ادامه گفت: بله، فوتسال جام رمضان را می‌گویم. وقتی در فضای مجازی موافقت با برگزاری این رقابت‌ها را اعلام کردند، مشخص بود که شدنی نیست. ستاد کرونا اجازه این کار را نمی‌داد. حال چرا این مسئولین در شرایط حاکم بر جامعه، استعلام نکرده و اطلاعیه دادند و همه کاسه کوزه‌ها را بر سر ستاد کرونا و فرمانداری اردبیل شکستند، بحثی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

فضول باشی افزود: من یکی خیلی ناراحتم. این بدشانسی است که اوج کرونا با آغاز ماه مبارک رمضان هم زمان شد و مجوز لازم برای برگزاری جام رمضان صادر نگردید.

گفتم: به تو چه ارتباطی داره، سرِ پیازی، ته پیازی، تیم داری می‌کنی، مربی تیم هستی، تو چرا باید ناراحت باشی و دلگیر؟ بگذار آنهایی که برای حضور در رقابت‌های جام رمضان برنامه‌ریزی کرده، تمرین نموده و متحمل هزینه شده‌اند، ناراحت باشند. این جریان به تو هیچ ربطی ندارد و اگر خیلی ناراحت هستی، کافی است یک لیوان آب سرد میل بکنی تا حال و روزت به وضعیت اولیه برگردد.

گفت: نگرفتی برادر، به خاکی زده‌ای، زرنگ باش. من غصه هیئت فوتسال جام رمضان را می‌خورم که می‌خواستند در طول سال کاری انجام بدهند و رزومه‌ای داشته باشند که کرونا اجازه این کار را نداد و بد جوری نقره داغ‌شان کرد.

گفتم: هیئت فوتسال جام رمضان پدیده نوظهوری است که ما خبر نداریم؟ در این ارتباط توضیح بده تا یاد بگیریم و با این هیئت آشنا بشویم.

گفت: یعنی تو نمی‌دانی؟ بابا هیئت فوتبال شهرستان اردبیل تنها کار مهم‌اش می‌توانست برگزاری جام رمضان باشد که کرونا در مقابل آن‌ها ایستاد و اعضای هیئت را از انجام وظیفه‌ای بزرگ و خطیر باز داشت. خلاصه یک ماه بی‌سیم به دست و کت و شلوار شیک و یک دست بر تن، می‌توانستند، مانور بدهند و خودی نشان بدهند. این توفیق را کرونا و بیماری کووید۱۹ از آن‌ها سلب کرد. غصه من به این دلیل است و بس.

گفتم: ماشااله عجب دل رحمی و به فکر دوستان هستی، غصه نخور، هیئت فوتبال شهرستان بعد از فروکش موج چهارم کرونا در اردبیل و پایان ماه رمضان مسابقات دسته یک و دو وسه باشگاه‌ها را در تمامی رده‌های سنی در فوتبال و فوتسال را برگزار می‌کند تا مشت محکمی به دهان یاوه سرایانی چون تو بکوبد. تویی که چشم دیدن موفقیت‌های فوتبال شهرستان اردبیل، سازماندهی، برنامه‌ریزی،  تلاش و دوندگی‌های آن‌‌ها را نداری. چشم بصیرت و بینا می‌خواهد که این قبیل عملکردها را ببیند و تو  از این نعمت بی‌بهره‌ای.

گفت: نه عزیزم، راست می‌گویی، باور کن اگر برنامه‌ای که در مورد مسابقات گفتی اجرا بشود و اعضای محترم هیئت شهرستان اردبیل و همچنین حامی استوار و پابرجایش اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل در این امر موفق عمل نماید دست و پایشان را بوسه باران کرده و تمام عمر دعاگویشان می‌شوم. امیدوارم که عمر فرصت بدهد تا کار این هیئت را با پایان ماه مبارک ناظر باشیم.

اخبار مرتبطآخرین مطالب