رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

در آستانه سال جدید خبری در فضای مجازی مبنی بر نتایج ارزیابی هیئت‌های ورزشی استان اردبیل منتشر شد. بر این اساس هیئت شمشیربازی استان با ۹۸۲ امتیاز به عنوان برترین هیئت استان در سال ۹۸ معرفی شد و هیئت‌های همگانی، ناشنوایان، وزنه‌برداری و ژیمناستیک دوم تا پنجم شدند. هیئت‌های کشتی، وشو، کونگ فو، گلف، ناشنوایان […]

در آستانه سال جدید خبری در فضای مجازی مبنی بر نتایج ارزیابی هیئت‌های ورزشی استان اردبیل منتشر شد.

بر این اساس هیئت شمشیربازی استان با ۹۸۲ امتیاز به عنوان برترین هیئت استان در سال ۹۸ معرفی شد و هیئت‌های همگانی، ناشنوایان، وزنه‌برداری و ژیمناستیک دوم تا پنجم شدند. هیئت‌های کشتی، وشو، کونگ فو، گلف، ناشنوایان و انجمن‌های ورزشی نیز رده ششم تا دهم این رتبه‌بندی را از آن خود نمودند.

غیبت برخی از هیئت‌های ورزشیِ مدعی برتری در کشور در این لیست سؤال برانگیز است. هیئت‌هایی مانند فوتبال که با استناد به ارزیابی کمیته امور استان‌های فدراسیون در سطح کشور در رتبه‌های اول و دوم قرار می‌گیرد چگونه نمی‌تواند در ارزیابی‌های استان صاحب مقام برتر بشود؟ چگونه اطلاعات ارائه شده به فدراسیون، توانایی برتر کردن هیئت فوتبال استان در کشور را دارد ولی در سطح استان نمی‌تواند این هیئت را در بین ۱۰ استان برتر قرار بدهد.

مسلما یک جای کار ایراد دارد. اینکه چه کس و یا چه بخشی از مجموعه ورزش استان باید این نقص و ایراد را برطرف بکند، سؤالی است که باید مسئولین مربوطه پاسخگو باشند. می‌گویند عدم ارائه اطلاعات درخواستی اداره کل توسط برخی از هیئت‌های ورزشی می‌تواند دلیلی بر جای خالی آن‌ها در رده‌بندی باشد. صحت این ادعا می‌تواند دلالت بر ضعف مجموعه ورزش و مهر تأییدی بر حرف نشنوی بعضی از مسئولین هیئت‌ها از اداره کل باشد. آیا ادره کل در قبال بی‌توجهی‌ها موضع خاص و اقدام مناسبی انجام داده است؟ اگر اداره کل برای عدم همکاری‌های سال گذشته عکس العمل مناسب نشان می‌داد آیا این اتفاق امسال تکرار می‌شد؟ سکوت اداره کل در قبال این قبیل رفتارها و بی‌تفاوتی‌ها آیا دلیل خاصی می‌تواند داشته باشد؟

اخبار مرتبط

نظراتآخرین مطالب