رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

ملی‌پوشان شمشیربازی، سوم اردیبهشت ماه برای شرکت در مسابقات زون آسیا راهی ازبکستان خواهند شد. مسابقات شمشیربازی زون آسیا و انتخابی المپیک، روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در ازبکستان برگزار می‌شود. برای حضور در این مسابقات نمایندگان ایران باید سوم اردیبهشت ماه و با انجام تست کرونا راهی این کشور شوند. شمشیربازان ایرانی در […]

ملی‌پوشان شمشیربازی، سوم اردیبهشت ماه برای شرکت در مسابقات زون آسیا راهی ازبکستان خواهند شد.

مسابقات شمشیربازی زون آسیا و انتخابی المپیک، روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در ازبکستان برگزار می‌شود. برای حضور در این مسابقات نمایندگان ایران باید سوم اردیبهشت ماه و با انجام تست کرونا راهی این کشور شوند. شمشیربازان ایرانی در بدو ورود به کشور ازبکستان نیز باید تست کرونا دهند و در صورت منفی بودن در مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.

ملی‌پوشان شمشیربازی قرار است در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه به مصاف حریفان خود بروند. این مسابقات در ۲ بخش زنان و مردان برگزار خواهد شد.

در بخش زنان و در اسلحه اپه پریماه ماهرخ، در بخش فلوره نگین کافی و در اسلحه سابر نجمه سازنچیان نفرات اعزامی به ازبکستان هستند. در بخش مردان و در اسلحه فلوره علیرضا ادهمی و در اپه محمد رضایی طادی انتخاب شدند.

بنا به اعلام فدراسیون شمشیربازی محمد میرمحمدی و علی یعقوبیان به عنوان سرمربیان فلوره و اپه ملی‌پوشان را همراهی می‌کنند.

در اسلحه سابر مردان تیم ایران سهمیه المپیک را کسب کرده و با چهار ورزشکار به توکیو اعزام خواهد شد. مجتبی عابدینی، محمد فتوحی، محمد رهبری وعلی پاکدامن نفرات اصلی تیم سابر ایران هستند. هدایت این تیم بر عهده پیمان فخری است.

در صورت کسب موفقیت در مسابقات زون آسیا ایران برای نخستین بار در ۲ اسلحه فلوره و اپه در المپیک نماینده خواهد داشت.

اخبار مرتبطآخرین مطالب