رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

✍سید خلیل حسینی هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با بازی پرسپولیس ایران و الوحده امارات در استادیوم جواهر لعل نهرو_گوا هند ساعت ۱۹ به وقت ایران برگزار شد. در این دیدار پرسپولیس با یک بازی منطقی و با توانایی بازیکنان تاکتیکی خود توانست با تک گل نیمه اول، سوپر من سید سرخ […]

✍سید خلیل حسینی
هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با بازی پرسپولیس ایران و الوحده امارات در استادیوم جواهر لعل نهرو_گوا هند ساعت ۱۹ به وقت ایران برگزار شد.

در این دیدار پرسپولیس با یک بازی منطقی و با توانایی بازیکنان تاکتیکی خود توانست با تک گل نیمه اول، سوپر من سید سرخ “سید جلال حسینی” پیروز میدان باشد. و با این گل پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا سلام کردو خط و نشانی هم برای رقلای خود در این گروه کشید.
سید جلال حسینی نشان داد که نه تنها یک مدافع مستحکم در کارهای دفاعی می باشد بلکه در کارهای هجومی هم می تواند همانند یک مهاجم خوب و توانمند عمل کند.
سید جلال به تنهایی توانست چند بار  در لیگ برترگه بازیها گره خورده بود تک گل تیم را بثمر برساند و حالا در لیگ قهرمانان اسیا هم سید توانایی خودش را نشان داد و با زدن تک گل این باز  این چندمین جور مهاجمان تیم را می کشد.
در دقیقه ۴۱ امید عالیشاه در سمت راست زمین به مهدی ترابی پاس داد که یک- دو این بازیکن با احسان پهلوان، حرکت در عرض او و پاس رو به عقب این ستاره سرخ‌پوشان را سید جلال حسینی با شوت زمینی تبدیل به گل کرد.
پرسپولیس ایران:حامد لک،محمدحسین کنعانی‌زادگان،سید جلال حسینی،سیامک نعمتی،وحید امیری،میلاد سرلک،احمد نوراللهی،امید عالیشاه(۷۰- عیسی آل‌کثیر)،احسان پهلوان،مهدی ترابی(۱+۹۰- علی شجاعی)،شهریار مغانلو(۷۷- کمال کامیابی‌نیا)
سرمربی: یحیی گل محمدی
الوحده امارات:راشد علی،لوکاس پیمنتا،فارس جمعه،عبدالله الکبری،احمد راشد،خمیس اسماعیل(۶۴- اسماعیل مطر)،عبدالله حمد(۸۲- منصور الحربی)،لی میونگ جو،عمر خربین(۸۸- عبدالله احمد)
خلیل ابراهیم،تیم ماتاوز
سرمربی: هنک تن‌کاته
تیم داوری:
داور: هیرویوکی کیمورا(ژاپن)/ کمک‌ها: تاکومی تاکاگی و ایسائو نیشی‌هاشی؛ داور چهارم: هنا هتاب(سوریه)/ ناظر داوری: ولادیسلاو سیتین(ازبکستان).

اخبار مرتبطآخرین مطالب