رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
 • الجمعة ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۴
 • 2022 Friday 7 October
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

میرشاد ماجدی در حکمی که به آل کثیر به عنوان سرپرست هیات فوتبال خوزستان صادر کرده نوشته‌است: با توجه به اختیارات حاصل از اساسنامه هیات های استانی. آقای حیدری مسئول کمیته امور استان‌های فدراسیون، مشخص بکنید که اختیارات حاصل از اساسنامه بر اساس کدام ماده و بند آن برای شما و میرشاد ماجدی حاصل‌شده است؟ […]

میرشاد ماجدی در حکمی که به آل کثیر به عنوان سرپرست هیات فوتبال خوزستان صادر کرده نوشته‌است: با توجه به اختیارات حاصل از اساسنامه هیات های استانی.
آقای حیدری مسئول کمیته امور استان‌های فدراسیون، مشخص بکنید که اختیارات حاصل از اساسنامه بر اساس کدام ماده و بند آن برای شما و میرشاد ماجدی حاصل‌شده است؟
حتما خاطر مبارک‌تان هست که در آستانه برگزاری انتخابات استان اردبیل می‌فرمودید: قانون صراحت دارد و امکان صدور حکم برای سرپرست وجود ندارد. حالا مشخص بکنید که در این فاصله دو سه ماهه چه تغییری در اساسنامه هیات های استانی ایجاد شده که با استناد به آن حکم سرپرستی برای هیئت خوزستان زده‌اید؟
وظیفه همه مسئولین است که در قبال عملکرد خود پاسخ‌گو باشند. رفتار تبعیض‌آمیز شما آزاردهنده است. به افکار عمومی پاسخ بدهید و مستندات مربوط به حکم صادره در اساسنامه را ارائه نمایید. لطفاً هرچه زودتر به این کار اقدام کنید تا سیه‌روی شود هرکه در او غش باشد.

اخبار مرتبط