رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
 • الجمعة ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۴
 • 2022 Friday 7 October
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تکواندوکاران ایران در دومین شب از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به ۲ مدال طلا دست یافتند. در ادامه سیزدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان در صوفیه بلغارستان، هوگوپوشان کشورمان صاحب ۲ مدال طلا شدند. در وزن ۴۸-کیلوگرم، ابوالفضل زندی با شایستگی از سد نمایندگان هنگ کنگ، چین تایپه، ایتالیا، اردن و قزاقستان گذشت تا […]

تکواندوکاران ایران در دومین شب از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به ۲ مدال طلا دست یافتند.

در ادامه سیزدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان در صوفیه بلغارستان، هوگوپوشان کشورمان صاحب ۲ مدال طلا شدند.

در وزن ۴۸-کیلوگرم، ابوالفضل زندی با شایستگی از سد نمایندگان هنگ کنگ، چین تایپه، ایتالیا، اردن و قزاقستان گذشت تا در فینال رو در روی تکواندوکار تایلندی قرار گیرد. وی در این مرحله در یک مبارزه پر افت و خیز موفق شد حریف را شکست دهد تا پسر طلایی ایران در این وزن لقب گیرد.

در ادامه، مبینا نعمت زاده که پس از استراحت در دور نخست و شکست حریفانی از کره جنوبی، مصر، استرالیا و اوکراین راهی دیدار نهایی شده بود، در این مرحله با اقتدار “کامان چانوک” از تایلند را شکست داد تا مقتدرانه مدال طلای وزن ۴۹- کیلوگرم را تصاحب کند.

تیم ملی ایران تا پایان روز دوم این دوره از مسابقات موفق به کسب سه مدال طلا و یک نقره شده است. سوگند شیری، مبینا نعمت زاده و ابوالفضل زندی سه مدال طلا و پرنیا سلمانی هم یک مدال نقره برای تیم کشورمان کسب کردند

اخبار مرتبط