رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 3 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

فضول باشی گفت: صدا و سیمای اردبیل یکی از کارهای خوبش همین پخش مستقیم رقابت های والیبال دسته یک باشگاه های کشور است. دست همه دست اندرکاران اش درد نکند. اما امروز فقط باید گوش بدهی و دوست ندارم در وسط سخنان من اظهار نظر بکنی. من اگر مدیر باشگاه عقاب ملل بودم امشب حساب […]

فضول باشی گفت: صدا و سیمای اردبیل یکی از کارهای خوبش همین پخش مستقیم رقابت های والیبال دسته یک باشگاه های کشور است. دست همه دست اندرکاران اش درد نکند.
اما امروز فقط باید گوش بدهی و دوست ندارم در وسط سخنان من اظهار نظر بکنی.
من اگر مدیر باشگاه عقاب ملل بودم امشب حساب و کتابم را با بازیکنان و کادر فنی آن تسویه می کردم. من که اهل فن نیستم و یک تماشاگر معمولی هستم اما دلم به درد آمد از آن همه بی تدبیری در نیمکت تیم عقاب.
خوب گوش کن. بازیکنی به نام کامروامنش یعنی همان شماره۱۴تیم بابلسر هر کاری که دلش خواست با تیم عقاب انجام داد. اصلا یک تنه این تیم را در سه گیم مغلوب کرد. حرف من این است آنالیزور و مربیان تیم کجا تشریف داشتند؟ چرا نتوانستند نسخه موثری برای دفاع روی تور و پوشش دادن حملات این بازیکن بپیچند. تیمی که نتواند در سه گیم متوالی برای بستن راه حمله حریف اقدام بکند چه ادعایی می تواند داشته باشد؟
دردآور است ، بازیکنان عقاب فقط یک بار توپ او را دفاع کردند، خیلی زحمت کشیدند و شرمنده مان کردند. در لحظاتی که توپ های این بازیکن بر زمین عقاب بوسه می زد من به جای خیلی ها خجالت می کشیدم!
تا خواستم دهان باز کرده و حرفی بزنم، اجازه نداد و افزود:به این سوال من جواب بده. اگر بازیکنی نتواند سرویس خوب بزند و پی در پی امتیاز از دست بدهد کادر فنی چه عکس العملی باید داشته باشد؟و یا با آن بازیکنی که بی انگیزه وارد میدان می شود و به اصل جنگیدن تا آخرین لحظه اهمیت نمی دهد چگونه باید رفتار شود؟
گفت:بگو، جواب این سوالات را بده و من والیبال نفهم را قانع کن.
گفتم: من چه بدانم، برو سراغ سرمربی، مدیر باشگاه و یا سرپرست تیم. من چرا به جای کسانی که نمی شناسم پاسخگو باشم؟
گفت: راستی مدیر باشگاه کی هست؟دفتر باشگاه کجا قرار دارد؟منابع تامین هزینه اش کجاست؟ و بالاخره چه کسی در مورد تیم حرف اول و آخر را می زند؟
راستی امروز من از بازیکنان بومی رد پایی در تیم ندیدم. فقط یک لحظه در تلویزیون بازیکن جوانی به نام سروری را دیدم که گرمکن به تن داشت. روز گذشته هم که برای دقایقی ابراهیمی لیبرو اردبیلی را دیدم.
گفتم: زیاد خودت را ناراحت مکن. تا بوده چنین بوده. تیم با نتیجه امروز برای ترمیم وضعیتش نیاز به حمایت دارد. درخشش در دیدارهای آینده می تواند دوباره این تیم را امیدوار بکند. تو هم فضول باشی، دهانت را ببند، در مورد مسایلی که به تو مربوط نیست اظهار نظر نکن. فرصتی به دست آمده تا حداقل چند بازی را از طریق جعبه جادویی تماشا بکنی. قدر آن را بدان و به کار خودت برس.

اخبار مرتبط

نظراتآخرین مطالب