رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 3 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

فدراسیون فوتبال در واکنش به درخواست باشگاه پرسپولیس مبنی بر بخشیدن کارت قرمز کمال کامیابی نیا اعلام کرد، با توجه به قوانین امکان بخشیده شدن این بازیکن وجود ندارد. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر  در شرایطی برابر سایپا با تساوی بدون گل  متوقف شد که اخراج کمال کامیابی نیا  یکی از نکات […]

فدراسیون فوتبال در واکنش به درخواست باشگاه پرسپولیس مبنی بر بخشیدن کارت قرمز کمال کامیابی نیا اعلام کرد، با توجه به قوانین امکان بخشیده شدن این بازیکن وجود ندارد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر  در شرایطی برابر سایپا با تساوی بدون گل  متوقف شد که اخراج کمال کامیابی نیا  یکی از نکات ویژه این مسابقه بود.

در پی اتفاقات دیدار هفته نخست لیگ برتر مقابل سایپا، نامه اعتراض پرسپولیس نسبت به تصمیمات تیم داوری به فدراسیون ارسال شد.

فدراسیون فوتبال در پاسخ به این نامه ضمن اینکه حق را به پرسپولیس داد و با تایید اشتباه تیم داوری، اعلام کرد با توجه به قوانین داخلی، امکان پاک شدن کارت قرمز کمال کامیابی‌نیا وجود ندارد.

بنابراین، کامیابی‌نیا علیرغم پیگیری باشگاه و تایید اشتباه داور در ارائه کارت قرمز، در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان از چارچوب هفته دوم محروم است.

سرخپوشان در هفته دوم لیگ برتر روز شنبه اول آذر از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان خواهند بود.

اخبار مرتبطآخرین مطالب