رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


 • پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 26 November
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

استقلال امروز به مصاف فولاد می‌رود؛ مسابقه‌ای که فصل گذشته با حواشی زیادی همراه بود و به‌همین دلیل محمود فکری ابراز امیدواری کرده بازی امروز دو تیم بدون حاشیه باشد. به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد محمود فکری در بازی امروز همانند دیدار با مس رفسنجان از سید حسین حسینی درون دروازه استفاده […]

استقلال امروز به مصاف فولاد می‌رود؛ مسابقه‌ای که فصل گذشته با حواشی زیادی همراه بود و به‌همین دلیل محمود فکری ابراز امیدواری کرده بازی امروز دو تیم بدون حاشیه باشد.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد محمود فکری در بازی امروز همانند دیدار با مس رفسنجان از سید حسین حسینی درون دروازه استفاده کند. البته رشید مظاهری به اردوی تیم ملی دعوت می شود و برای ادامه این حضور نیازمند بازی در ترکیب استقلال است و شاید این موضوع معادلات را عوض کند.

بازی وریا غفوری در جناح راست خط دفاعی و میلیچ در سمت چپ خط دفاعی محتمل است. دو مدافع میانی تیم استقلال در این بازی به نظر می رسد محمد حسین مرادمند – عارف غلامی باشند. و شاید هم محمد حسین مرادمند و محمد دانشگر. محمود فکری در همه بازی های دوستانه به خصوص در بازی هایی که با سه مدافع بازی می کرد از محمد حسین مرادمند بهره می برد و این نشان می داد محمد حسین مرادمند یکی از گزینه های اصلی این مربی برای بازی در قلب خط دفاعی است. سیاوش یزدانی که در بازی با مس رفسنجان برای آبی ها بازی کرد در این بازی در ترکیب تیم حضور نخواهد داشت.

دو هافبک میانی استقلال در این بازی به نظر می رسد مسعود ریگی و فرشید باقری باشند. این ها جدا از پوشش جلوی خط دفاعی باید حامی دو مهاجم اصلی تیم یعنی امیر ارسلان مطهری و مهدی قایدی باشند. مهدی قایدی به تازگی در ترکیب تیم ملی به میدان رفته و در بازی با بوسنی گل زده و امیر ارسلان مطهری هم به عنوان بهترین مهاجم غرب آسیا دست پیدا کرده است. در چنین شرایطی به نظر نمی رسد یکی از این ها نیمکت نشین شیخ دیاباته شود. به خصوص که شیخ دیر به تمرینات تیم ملحق شد و به اندازه این دوم مهاجم آماده نیست.

فرشید اسماعیلی در خط هافبک و در سمت راست بازی خواهد کرد و به طور حتم در هر صحنه ای لازم باشد او به داخل خواهد زد. احتمالا گزینه محمود فکری برای بازی در جناح چپ خط هافبک آرش رضاوند خواهد بود. شاید جای این دو در ترکیب تیم عوض شود. یعنی آرش رضاوند در جناح راست به میدان برود و فرشید در جناح چپ. به خصوص که فرشید در این پست هم بازی کرده است.

این احتمال هم قابل پیش بینی است که مهدی مهدی پور هم یکی از گزینه های بازی در جلوی خط دفاعی به عنوان هافبک دفاعی باشد. بیشتر به جای فرشید باقری. اما شاید محمود فکری به ترکیب تیم برنده دست نزند و از زوج مسعود ریگی و فرشید باقری در جلوی خط دفاعی استفاده کند.

شیوه بازی استقلال در این بازی ۲-۴-۴ خواهد بود.

اخبار مرتبطآخرین مطالب