رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 3 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

افراد نزدیک به باشگاه استقلال درباره اینکه چرا کادر مدیریتی باشگاه استقلال بدون مدیرعامل به راه خود ادامه می دهند به تصمیمات جدید از سوی وزارت ورزش خبر می دهند. اینکه این بار وزارت ورزش مسئولیت انتخاب مدیرعامل را از سر خود باز کرده و قید شنیدن حرف از این و آن بابت انتخاب مدیر […]

افراد نزدیک به باشگاه استقلال درباره اینکه چرا کادر مدیریتی باشگاه استقلال بدون مدیرعامل به راه خود ادامه می دهند به تصمیمات جدید از سوی وزارت ورزش خبر می دهند.

اینکه این بار وزارت ورزش مسئولیت انتخاب مدیرعامل را از سر خود باز کرده و قید شنیدن حرف از این و آن بابت انتخاب مدیر ناکاربلد احتمالی را زده است.

یکی از مسئولان اسبق در باشگاه استقلال در همین ارتباط گفت به اعضای هیأت مدیره این اختیار داده شده از میان خود و یا یکی از افراد خارج از مجموعه که دارای اهلیت باشد، پیشنهاد مدیرعاملی بدهند و در نهایت مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با تأیید و انتخاب اعضای هیأت مدیره باشگاه انتخاب و معرفی شود.

شنیده ها از ساختمان آبی خیابان علامه سعادت آباد حکایت از این دارد که با حضور علی نظری جویباری در باشگاه استقلال، علی نامداری هم به جمع اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال اضافه می شود تا در کنار عبدیان دو عضو متمول و یاری رسان در روزهای حساس مالی باشند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب