رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 3 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

رقابت‌های شطرنج دانشگاه‌های آسیا از ۲۴ آذر در ۲ بخش پسران و دختران و به صورت مجازی برگزار خواهد شد. با توجه به میزبانی کشور ایران برای برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان دانشگاه‌های آسیا جلسه هماهنگی مسئولان فدراسیون‌های دانشگاهی،  شطرنج آسیا و ایران به صورت مجازی به منظور بررسی برنامه‌های ستاد برگزاری و هماهنگی لازم برای […]

رقابت‌های شطرنج دانشگاه‌های آسیا از ۲۴ آذر در ۲ بخش پسران و دختران و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

با توجه به میزبانی کشور ایران برای برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان دانشگاه‌های آسیا جلسه هماهنگی مسئولان فدراسیون‌های دانشگاهی،  شطرنج آسیا و ایران به صورت مجازی به منظور بررسی برنامه‌های ستاد برگزاری و هماهنگی لازم برای برگزاری مسابقات طی ۲ جلسه به صورت آنلاین برگزار شد.

همچنین  در این جلسات نحوه شرکت تیم‌ها و قوانین و مقررات فنی از سوی مسئولان فدراسیون شطرنج آسیا و فدراسیون دانشگاهی و شطرنج مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد مسابقات در ۲ بخش دختران و پسران به صورت انفرادی، تیمی و مختلط برگزار شود.

برهمین اساس و در ادامه جلسه نماد مسابقات و پوستر طراحی شده مورد تایید قرار گرفت.

رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه‌های آسیا از ۲۴ آذر تا ۹ دی ماه سال جاری با همکاری فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین در ۲بخش دختران و پسران برگزار خواهد شد.

در این جلسات هادی بشیریان رییس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، عمر الحای نایب رئیس و کنی چاو دبیر کل فدراسیون ورزش دانشگاه‌های آسیا، هشام الطاهر دبیر کل فدراسیون شطرنج آسیا، خانم لورا مدیر هماهنگی و سان یون خزانه‌دار فدراسیون دانشگاه‌های آسیا (AUSF)، پهلوان‌زاده خزانه‌دار فدراسیون شطرنج آسیا، کاستو آبوندو مدیر اجرایی و عبدالرحیم رئیس کمیته داوران و شی چون (قهرمان سابق جهان) به صورت آنلاین حضور داشتند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب