رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 3 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تحمل داغ قهرمانی جوان، جویای نام و آراسته به خصوصیات و ویژگی های اخلاقی برای جامعه ورزش بسیار سخت و طاقت فرساست. این روزها شنیدن خبرهای ناگوار از مبتلایان به ویروس کرونا و از دست دادن عزیزان به یک مصیبت تبدیل شده است. در کنار همه غم هایی که بر فضای جامعه سایه انداخته است […]

تحمل داغ قهرمانی جوان، جویای نام و آراسته به خصوصیات و ویژگی های اخلاقی برای جامعه ورزش بسیار سخت و طاقت فرساست.
این روزها شنیدن خبرهای ناگوار از مبتلایان به ویروس کرونا و از دست دادن عزیزان به یک مصیبت تبدیل شده است. در کنار همه غم هایی که بر فضای جامعه سایه انداخته است شنیدن خبر آسمانی شدن کشتی گیری افتخارآفرین و قهرمان کشور بر شدت مصیبت می افزاید.
فوت جانگداز جوان بلند بالا و یکی از ستاره های کشتی آزاد استان، جامعه ورزش و کشتی استان را داغدار کرد. مرحوم حسین وظیفه بر اثر تصادف روزها در کما به سر برد و سرانجام امروز صبح دعوت حق را لبیک گفت.
حسین که سابقه قهرمانی کشور در وزن ۳۸ کیلوگرم کشتی آزاد را داشت یکی از آینده دارترین جوانان فعال در عرصه کشتی بود.
اجل مهلت نداد که این جوان خوش اخلاق، با روحیه و عاشق کشتی به موفقیت هایش در عرصه قهرمانی ادامه بدهد. روحش شاد و یادش گرامی باد.
درگذشت این کشتی گیر توانا را به جامعه ورزش و کشتی استان، دوستان و آشنایان، مربیان زحمتکش از جمله ادریس طالبی و اعتماد خجسته، اهالی محترم رضی و بخصوص به خانواده محترم و پدر و مادر داغدیده اش تسلیت عرض می نماییم.

اخبار مرتبطآخرین مطالب