رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
 • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 25 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

یک خبرنگار کلمبیایی فاش کرد سرمربی تیم ملی این کشور از طریق ارسال پیامی خداحافظی کرده است. به گزارش ناظر ورزش به نقل از سایت «deportes» کلمبیا، کارلوس کی روش بعد از حضور حدود ۲ سال روی نیمکت تیم ملی کلمبیا نتوانسته هواداران را قانع کند. باخت ۳ بر صفر مقابل اروگوئه بعد از تعطیلات […]

یک خبرنگار کلمبیایی فاش کرد سرمربی تیم ملی این کشور از طریق ارسال پیامی خداحافظی کرده است.

به گزارش ناظر ورزش به نقل از سایت «deportes» کلمبیا، کارلوس کی روش بعد از حضور حدود ۲ سال روی نیمکت تیم ملی کلمبیا نتوانسته هواداران را قانع کند. باخت ۳ بر صفر مقابل اروگوئه بعد از تعطیلات یک ساله آغاز بحران بود.

شکست تاریخی ۶ بر یک مقابل اکوادور باعث شد تا هواداران کلمبیا خواهان برکناری این مربی پرتغالی باشند. البته درگیری بازیکنان بعد از این شکست تاریخی در رختکن به نوعی خروج کی روش از تیم ملی را قطعی کرده است.

در جدیدترین خبر دارسی کوین، خبرنگار رادیو کاراکول افشا کرد: کی روش مذاکراتش را با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای جدایی انجام داده است. گفته می شود او با برخی از اعضای کادرفنی از طریق ارسال پیام از واتساپ خداحافظی کرده است. او در پیام واتساپی اش اعلام کرده که در طول دو سال گذشته باعث افتخار بود که در کنار آنها کار کرده است و الان زمان ترک کلمبیا رسیده است.

اخبار مرتبطآخرین مطالب