رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
 • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 25 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

سرپرست کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون ووشو گفت: رقابتهای لیگ ووشو سال ۹۹ را به صورت متمرکز طی دو مرحله رفت و برگشت انجام خواهیم داد. مهدی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش خبرگزاری فارس در خصوص برگزار کردن مسابقات مجازی ووشو، اظهار داشت: بخشنامه رقابتهای مجازی تالو قهرمانی کشور را به تمامی استان‌ها ابلاغ […]

سرپرست کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون ووشو گفت: رقابتهای لیگ ووشو سال ۹۹ را به صورت متمرکز طی دو مرحله رفت و برگشت انجام خواهیم داد.

مهدی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش خبرگزاری فارس در خصوص برگزار کردن مسابقات مجازی ووشو، اظهار داشت: بخشنامه رقابتهای مجازی تالو قهرمانی کشور را به تمامی استان‌ها ابلاغ کردیم تا پیکاری‌های درون استانی‌شان را برگزار کنند. تا آخر آبان ماه هم فرصت داشتند تا تیم‌های منتخب خودشان را انتخاب کنند. تیم‌های استانی نیز از یکم تا ۱۰ آذر ماه فرصت دارند ثبت‌نام اسامی نفرات‌شان را انجام دهند. همچنین از روز ۱۵ آذر ماه تیم‌ها فرصت دارند تا فیلم و مدارک بخش تالو را بفرستند. فیلم‌ها توسط داوران بازبینی و مورد قضاوت قرار می‌گیرد و در نهایت تا آخر آذر ماه نتایج اعلام و نفرات برتر معرفی خواهند شد. به برترین ها نیز حکم مجازی اهدا می‌شود.

سرپرست کمیته مسابقات ووشو درباره برگزاری لیگ برتر ساندا و تالو هم عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی که داشتیم، سعی داریم تا اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه، مسابقات لیگ سال ۹۹ را به صورت متمرکز انجام دهیم. امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا از تمامی حاضران در مسابقات لیگ، تست PCR خواهیم گرفت و سپس آنها وارد قرنطینه می‌شوند تا بازی‌های دور رفت برگزار ‌شود. احتمالا اواخر بهمن ماه یا اوایل اسفند ماه دور برگشت لیگ برگزار شود.

خانی در مورد آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در لیگ برتر ووشو نیزگفت: تیم‌های که خواستار شرکت در لیگ برتر امسال هستند تا ششم دی ماه فرصت دارند تا اعلام آمادگی و ثبت نام خود را انجام دهند. چگونگی و نحوه برگزاری لیگ هم بستگی به تعداد تیم‌ها شرکت کننده دارد که پس از مشخص شدن تعداد تیم‌ها، برنامه‌ریزی نهایی را انجام می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: تا آخر سال۹۹ هم مسابقات تالو قهرمانی کشور را هم به صورت متمرکز برگزار خواهیم کرد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب