رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
 • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 25 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

یک ضرب المثل ایرانی می گوید: ده درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشاه در اقلیمی نگنجند. این ضرب المثل به شرح حال نیمکت این روزهای استقلال صدق می کند. نیمکتی که در آن سه سرمربی فعلی و اسبق استقلال حضور دارند. یکی به عنوان کمک مربی، دیگری تحت عنوان سرپرست و فکری به عنوان […]

یک ضرب المثل ایرانی می گوید: ده درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشاه در اقلیمی نگنجند.

این ضرب المثل به شرح حال نیمکت این روزهای استقلال صدق می کند. نیمکتی که در آن سه سرمربی فعلی و اسبق استقلال حضور دارند. یکی به عنوان کمک مربی، دیگری تحت عنوان سرپرست و فکری به عنوان سرمربی.

به نظر می رسد آشی که این سه برای تیم بپزند یا شور شود یا بی نمک. آن چه در اهواز دیده شد دلیلی بر این ادعاست. زمانی که با حضور سه مربی کارنامه دار، تیم دقایقی ۱۰ نفره بازی بکند و کسی خبر نداشته باشد یعنی استفاده از نام ها در خیلی از شرایط قادر به حل مشکلات یک تیم نمی تواند باشد.

اگر به فیلم مسابقه استقلال و فولاد و بخصوص به دقایق پایانی آن دقت شود ظهور مظلومی در نقش سرمربی کاملا مشهود است. او با حساسیت بیشتر در کنار زمین با حرکات دست در حال راهنمایی بازیکنان بود. آیا سرپرست می تواند چنین نقشی در یک تیم ایفاء نماید؟

شلوغی نیمکت استقلال با استقرار کسانی که خود را در قد و قواره سرمربیگری می دانند برای این تیم می تواند عواقب نامطلوبی به دنبال داشته باشد. مگر این که مظلومی و مرفاوی به وظایف خود آشنا باشند و در چارچوبی که قانون برای آنها مشخص کرده است انجام وظیفه نمایند.

در هفته گذشته حرف هایی مبنی بر دخالت مظلومی در ترکیب تیم به گوش رسید. امید می رود این حرف در حد شایعه باشد. چه اگر این ادعا درست و ادامه دار باشد با تعدد آرا، استقلال نمی تواند به سر منزل مقصود برسد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب