رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 8 March
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

فدراسیون جهانی کاراته خبر داد، زمان برگزاری لیگ‌های جهانی این رشته به دلیل ادامه‌دار بودن همه‌گیری ویروس کرونا با تغییراتی همراه شده است. با اعلام فدراسیون جهانی کاراته، تقویم مسابقات لیگ جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشورهای میزبان با تغییراتی همراه شد. بر همین اساس، شهر استانبول جایگزین باکو به عنوان میزبان اولین […]

فدراسیون جهانی کاراته خبر داد، زمان برگزاری لیگ‌های جهانی این رشته به دلیل ادامه‌دار بودن همه‌گیری ویروس کرونا با تغییراتی همراه شده است.

با اعلام فدراسیون جهانی کاراته، تقویم مسابقات لیگ جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشورهای میزبان با تغییراتی همراه شد.

بر همین اساس، شهر استانبول جایگزین باکو به عنوان میزبان اولین دوره لیگ کاراته وان در سال ۲۰۲۱ می‌شود و همچنین مسابقات لیگ کاراته وان در لیسبون به ماه آوریل (۱۰ الی ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) موکول شد.

از آنجا که در باکو محدودیت‌هایی اعمال شده ناشی از شیوع کرونا، توسط دولت جمهوری آذربایجان تشدید شده است، مسابقات لیگ جهانی به میزبانی این کشور لغو و همچنین آزمون داوری که قرار بود در حاشیه این مسابقات برگزار گردد، به لیگ کاراته‌وان استانبول که از ۱۲ الی ۱۴ مارس (۲۲ الی ۲۴ اسفند) برگزار می‌شود، موکول شد.

همچنین مسابقات کاراته وان لیسبون که قرار بود در تاریخ ۱۹ الی ۲۱ فوریه (اول الی سوم اسفند ۱۳۹۹) برگزار شود، به دلیل شیوع موج جدید ویروس کرونا در این کشور تا تاریخ ۳۰ آوریل تا ۲ مه (۱۰ الی ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) به‌تعویق افتاد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب