رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 8 March
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

احمد موسوی به دلیل مصدومیت در آخرین تمرین استقلال پیش از دیدار با سایپا حضور نداشت و این بازی را از دست داد. تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید فردا (شنبه، چهارم بهمن) در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال سایپا برود. در همین رابطه آخرین تمرین […]

احمد موسوی به دلیل مصدومیت در آخرین تمرین استقلال پیش از دیدار با سایپا حضور نداشت و این بازی را از دست داد.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید فردا (شنبه، چهارم بهمن) در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال سایپا برود. در همین رابطه آخرین تمرین آبی‌پوشان پیش از این دیدار، امروز (جمعه، سوم بهمن) در زمین مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد.

محمود فکری در ابتدا دقایقی با شاگردانش صحبت کرد. او از شاگردانش خواست که با همان انگیزه بازی‌های قبل برابر سایپا به میدان بروند و به هیچ وجه تصور نکنند بازی آسانی در پیش دارند.

بازیکنان پس از گرم کردن، بخش‌های مختلف تاکتیکی از جمله کار دفاعی، هجومی و شوت از راه دور را دستور کار داشتند. سیداحمد موسوی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب بود؛ این بازیکن در دیدار فردا برابر سایپا حضور نخواهد داشت.  بازیکنان پس از پایان تمرین راهی هتل شدن تا خود را برای این دیدار آماده کنند.

تیم فوتبال استقلال تهران اکنون با ۲۲ امتیاز صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران است و سایپا با ۱۳ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب