رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
 • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Friday 16 April
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مسابقات لیگ فوتسال دسته یکم نونهالان ایران با عنوان “یادواره هزار و ۱۰۳ شهید منطقه تربت‌حیدریه” که ابتدای هفته پیش در این شهر آغاز شده بود، دیشب با برپایی دیدارهای پایانی و شناخت تیمهای برتر خاتمه یافت. دیدار فینال این رقابتها جمعه شب بین دو تیم از لرستان و خراسان رضوی برگزار شد که در […]

مسابقات لیگ فوتسال دسته یکم نونهالان ایران با عنوان “یادواره هزار و ۱۰۳ شهید منطقه تربت‌حیدریه” که ابتدای هفته پیش در این شهر آغاز شده بود، دیشب با برپایی دیدارهای پایانی و شناخت تیمهای برتر خاتمه یافت.

دیدار فینال این رقابتها جمعه شب بین دو تیم از لرستان و خراسان رضوی برگزار شد که در نتیجه آن تیم لرستانی “شاهین ازنا” با غلبه بر تیم خراسانی “نیکتاچوب سبزوار” به عنوان قهرمانی رقابتهای لیگ دسته یکم فوتسال نونهالان کشور دست یافت.

بر این اساس تیمهای نیکتاچوب سبزوار، گوشت روز تربت‌حیدریه و آریا صنعت قم جایگاههای دوم تا چهارم رقابتهای لیگ دسته یکم نونهالان فوتسالیست کشور را از آن خود کردند.

مسابقات لیگ فوتسال دسته یکم نونهالان ایران با شرکت ۱۲ تیم از استانهای قم، لرستان، البرز، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، مازندران، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی به مدت هفت روز برگزار شد.

خراسان رضوی به عنوان میزبان، دو تیم را راهی این رقابتها کرده بود.

دیدارهای مسابقات لیگ فوتسال دسته یکم نونهالان ایران در سالنهای ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام‌ نور تربت‌حیدریه برگزار شد.

تربت‌حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط