رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
 • الجمعة ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
 • 2021 Friday 25 June
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

 با توجه به آیین نامه FIFA، ریاست خداداد افشاریان بر کمیته داوران غیرقانونی است خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد دیگر عضو مجمع فدراسیون فوتبال بود که هم در تیم حامیان عزیزی خادم به هیات رئیسه راه یافت و هم پس از انتخاب، مزد حمایتش را با ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال […]

 با توجه به آیین نامه FIFA، ریاست خداداد افشاریان بر کمیته داوران غیرقانونی است

خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد دیگر عضو مجمع فدراسیون فوتبال بود که هم در تیم حامیان عزیزی خادم به هیات رئیسه راه یافت و هم پس از انتخاب، مزد حمایتش را با ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال دریافت کرد.

این انتصاب به این دلیل می تواند عجیب باشد که یکی از اصلی ترین قوانین آیین نامه فیفا توسط هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران نادیده گرفته شده و از اجرای آن امتناع کرده‌اند. در آیین نامه FIFA به صراحت عنوان شده که رئیس کمیته داوران فدراسیون‌ فوتبال به هیچ وجه نباید با تشکیلات فوتبالی نظیر باشگاه، لیگ و اتحادیه‌های مختلف فوتبالی در ارتباط باشد. حال آنکه خداداد افشاریان هنوز رئیس هیات فوتبال استان «کهکیلویه و بویراحمد» می باشد و حضور وی در پست جدید تخلفی آشکار از قوانین رسمی فیفا به حساب می آید.

اخبار مرتبط