رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
 • الإثنين ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 2 August
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

  دیوان عدالت اداری انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی را باطل اعلام کرد. مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی روز ۱۹ خرداد سال جاری به ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و مهرعلی باران […]

 

دیوان عدالت اداری انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی را باطل اعلام کرد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی روز ۱۹ خرداد سال جاری به ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و مهرعلی باران چشمه با ۲۲ رای از ۴۱ آرای مجمع به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد.

در این انتخابات مجتبی جوهری رقیب اصلی باران چشمه ۱۹ رای به دست آورد و نتوانست به صندلی ریاست برسد.

پس از این مجمع مجتبی جوهری با این ادعا که موارد قانونی در برگزاری این انتخابات رعایت نشده است به دیوان عدالت اداری شکایت کرد و خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون شد.

شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری پس از دریافت این شکایت رسیدگی به آن را در دستور کار قرار داد و روز ۳۰ خرداد اقدام به صدور رای و دستور ابطال انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی کرد.

بر اساس اعلام دیوان عدالت اداری به وزارت ورزش انتخابات برگزار شده روز ۱۹ خرداد این فدراسیون باطل است و افرادی که از این رای تبعیت نکنند به ۶ ماه تا یکسال انفصال از خدمت محکوم خواهند شد.

 

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب