رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
 • 2021 Monday 20 September
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

دو شنبه شب زمانی که پلک هایم سنگینی می کردند و قادر به تماشای صفحه دل آزار گوشی هوشمند نبودم پیام یکی از بزرگان و افتخارآفرینان فوتبال اردبیل خواب از سرم پراند و غم و اندوهی بی پایان بر وجودم مستولی کرد. محمد قلیزاده در پیام کوتاهش از کوچ ابدی یار متعصب و هافبک توانا […]

دو شنبه شب زمانی که پلک هایم سنگینی می کردند و قادر به تماشای صفحه دل آزار گوشی هوشمند نبودم پیام یکی از بزرگان و افتخارآفرینان فوتبال اردبیل خواب از سرم پراند و غم و اندوهی بی پایان بر وجودم مستولی کرد.

محمد قلیزاده در پیام کوتاهش از کوچ ابدی یار متعصب و هافبک توانا و قدر فوتبال اردبیل،پرویز جعفری خبر داد.

همین دو سه روز قبل بود که سالگرد درگذشت حاج منصور امیرخانی را در حالی پشت سر گذاشتیم که همه دوستانش در فکر و اندیشه زود رفتن اش بودند و خبر درگذشت پرویز بر شدت غم و اندوه فوتبالی های دهه ۵۰ و ۶۰ افزود و وجود آن ها را غرق در ماتم و مصیبت نمود.

تکنیک بالا،قدرت بدنی مثال زدنی،اخلاق والا و تعصب تمام نشدنی اش به فوتبال اردبیل،پرویز را به عنوان یاری وفادار و تاثیرگذار تبدیل کرده بود.

پرویز وقتی محل خدمت اداری اش به تهران منتقل شد در هر مقطعی که فوتبال اردبیل و تیم پاس به او نیاز داشت با آغوش باز از پوشیدن پیراهن پاس استقبال می کرد و این امر را برای خود افتخار می دانست.

پرویز در تهران تمرینات خود را با تیم پیشکسوتان پرسپولیس ادامه می داد و در چندین نوبت، این تیم را به اردبیل آورد. او سعی می کرد که حضور تیم پرسپولیس همزمان با سالگرد درگذشت مرحوم مقصود بایرامی باشد.

یاد این خدمتگزار صدیق فوتبال اردبیل را گرامی می داریم و به فوتبال اردبیل و صاحبان اصلی این رشته در منطقه و به خصوص به بازیکنان دهه ۵۰ و ۶۰ و پیشکسوتان خوشنام و استخوان خرد کرده های صادق و خانواده آن مرحوم تسلیت می گوییم‌.

 

 

 

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب