رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
 • 2021 Monday 20 September
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، نماینده کمیته ملی المپیک، مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها و دیگر اعضای مجمع برگزار شد. مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، سید عبدی افتخاری‌ نماینده کمیته ملی […]

مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، نماینده کمیته ملی المپیک، مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.

مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، سید عبدی افتخاری‌ نماینده کمیته ملی المپیک، خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.

مهدی علی‌نژاد با تقدیر از فدراسیون هاکی که در این مدت تلاش‌های گسترده‌ای را برای پیشرفت این رشته اصیل انجام داده‌است اظهار داشت: این که فدراسیون هاکی به رشته چمنی توجه ویژه‌ای دارد ارزشمند و  قابل ستایش است. ما استعدادهای خوبی داریم که می‌توانند برای ایران عزیز افتخارات زیادی را به ارمغان آورند. به طور حتم وزارت ورزش و جوانان از هاکی چمنی حمایت خواهد کرد.

وی افزود: هاکی مردان ایران در سال ۹۸ توانست برای هشتمین سال پیاپی عنوان قهرمانی هاکی سالنی آسیا را به نام خود ثبت کند که این افتخار بزرگی محسوب می‌شود.البته نباید نکته مهمی را فراموش کنیم که اعزام تیم زنان هاکی بعد از هشت سال به مسابقات آسیایی اتفاق بزرگی بود که شکل گرفت.

در ادامه رییس فدراسیون هاکی ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضای حاضر، از اهداف عملیاتی فدراسیون در دوره ریاست خود مواردی را برشمرد و به محقق شدن بسیاری از آنها اشاره کرد که از جمله می‌توان به قهرمانی تیم مردان در بازی های آسیایی، اعزام تیم زنان به مسابقات قهرمانی آسیا پس از ۸ سال، انتخاب وی به عنوان رییس کنفدراسیون آسیا، کسب ۱۲ کرسی بین المللی در فدراسیون هاکی آسیا، برگزاری لیگ‌های آقایان و مردان (یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی )، راه اندازی هاکی ساحلی برای اولین بار، برگزاری ۱۴ دوره مربیگری به صورت آنلاین و حضوری، برگزاری ۱۲ کارگاه آموزشی به صورت آنلاین و حضوری، برگزاری ۱۶ دوره کارگاه استعدادیابی، برگزاری ۵۴ دوره کلاس های آنلاین و بین المللی،کمک های غیر نقدی شامل ۲۶۸چوپ، ۲۴۹ توپ به تعدادی از استان ها، راه اندازی پویش های هاکی در خانه، فعالیت های انفورماتیکی، امضا تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش، مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، ارتش و… کمپ تخصصی هاکی اشاره داشت.

 

 

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب