رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
 • 2021 Monday 20 September
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس، گفت: همه تیم‌ها به دنبال این بودند تا جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند اما به این مهم رسیدیم و جام پنجم را کسب کردیم. ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در حاشیه جشن قهرمانی این تیم، گفت: پرسپولیس در پایان لیگ بیستم به آنچه لیاقت و استحقاقش […]

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس، گفت: همه تیم‌ها به دنبال این بودند تا جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند اما به این مهم رسیدیم و جام پنجم را کسب کردیم.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در حاشیه جشن قهرمانی این تیم، گفت: پرسپولیس در پایان لیگ بیستم به آنچه لیاقت و استحقاقش را داشت رسید و بالاتر از همه تیم‌ها در صدر جدول بایستد.

وی افزود: در سالی که سخت بود پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر به دست آمد رکورد ویژه‌ای برای این تیم در فوتبال ایران رقم خورد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها به دنبال این بودند تا جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند اما به این مهم رسیدیم و جام پنجم را کسب کردیم.

شکوری تصریح کرد: برای تمدید قرارداد بازیکنان دست به کار خواهیم شد تا این تیم یکدل و متحد را برای سال‌های آتی حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: رکوردی را در فوتبال ایران ثبت کرده‌ایم که بعید است تیمی بتواند به آن حتی نزدیک شود و البته ما به دنبال افزایش این رکورد هستیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: با کمک هیات مدیره و مدیرعامل مشکلات بزرگی از سر راه برداشته شد تا به مسیر خود در لیگ بدهیم و خوشبختانه جواب داد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب