رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
 • 2021 Monday 20 September
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم ما فوتبال پاک انجام داد و با تلاش بازیکنان پیروزی خوبی را کسب کردیم. محمد ربیعی بعد از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری افزود: تیم ما فوتبال پاک را انجام داد و با توجه به اینکه ۶ بازیکن اصلی تیم را نداشتیم و با جسارت، […]

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم ما فوتبال پاک انجام داد و با تلاش بازیکنان پیروزی خوبی را کسب کردیم.

محمد ربیعی بعد از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری افزود: تیم ما فوتبال پاک را انجام داد و با توجه به اینکه ۶ بازیکن اصلی تیم را نداشتیم و با جسارت، برنامه ریزی و تلاش بازیکنان به پیروزی ارزشمندی رسیدیم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی هایی که سال گذشته در مورد تیم مس رفسنجان داشتیم قرار بود یک پروژه سه ساله را داشته باشیم تا این تیم به لیگ برتر صعود کند و خدارا شکر این موضوع  یکساله و با قهرمانی زود هنگام به لیگ برتر صعود کردیم.

ربیعی تصریح کرد: برنامه بعدی ما در لیگ برتر سال اول تثبیت بود و کسب رتبه تک رقمی بود که این اتفاق افتاد که برنامه سال آینده را محقق کردیم که در مجموع یک برنامه پنج  ساله را در ۲ سال به انجام رساندیم.

وی اظهار داشت: از این که مس رفسنجان سال نخست حضور در لیگ برتر را به درستی به پایان برد دستاورد بزرگی ابرای شهر رفسنجان است و فکر کنم شایسته لقب پدیده بودن را دارد.

ربیعی افزود: در این دیدار تیم ما و ذوب آهن موقعیت زیاد را روی دروازه ها ایجاد نکردند و ما نیز موقعیتی به تیم حریف ندادیم، با اینکه تیم ذوب آهن بیشتر ما مالک توپ بود ،ما درست دفاع کردیم و به گل رسیدم.

وی افزود: تیم حریف هم تحت استرس و فشار بود و امیدوارم در سال بعدی دوباره شاهد پیشرفت تیم باسابقه ذوب آهن در مراحل بهتر باشیم.

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب