رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
 • 2021 Monday 20 September
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

قرعه‌کشتی وزن‌های ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک توکیو انجام شد و محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی حریفان خود را شناختند. به گزارش خبرنگار اعزامی  ایرنا، پیکارهای کشتی فرنگی بازی‌های المپیک امروز از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران در سالن ماکوهاری مسه توکیو آغاز شد و روز سه‌شنبه به پایان می‌رسد. بر […]

قرعه‌کشتی وزن‌های ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک توکیو انجام شد و محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی حریفان خود را شناختند.

به گزارش خبرنگار اعزامی  ایرنا، پیکارهای کشتی فرنگی بازی‌های المپیک امروز از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران در سالن ماکوهاری مسه توکیو آغاز شد و روز سه‌شنبه به پایان می‌رسد.

بر همین اساس مراسم وزن‌کشی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک توکیو دقایقی پیش با مشخص شدن رقبای ایران پایان یافت.

براساس این قرعه محمدعلی گرایی دارنده ۲ مدال برنز جهان در وزن ۷۷ کیلوگرم در دیدار نخست با پنا فلورس از کوبا مصاف می‌دهد.

وی در صورت پیروزی در این دیدار به مصاف برنده کشتی بوزو استارچویچ دارنده مدال برنز اروپا از کرواسی و کاراپت چالیان دارنده ۲ برنز قهرمانی اروپا و نقره بازیهای اروپایی از ارمنستان می‌رود.

تاماس لورینچ از مجارستان (دارنده نقره المپیک لندن/ یک طلا، ۲ نقره و یک برنز جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ ۴ طلا، یک نقره و ۳ برنز قهرمانی اروپا) و همچنین دمیو ژادرایف از قزاقستان (دارنده ۲ برنز و ۲ نقره قهرمانی آسیا) در گروه گرایی حضور دارند.

آلکساندر چخرکین از روسیه (دارنده طلای قهرمانی جهان/ طلای قهرمانی اروپا/ طلای بازی‌های اروپایی)، کاراپت چالیان از ارمنستان (دارنده ۲ برنز قهرمانی اروپا/ نقره قهرمانی اروپا)، آلکس کسیدیس از سوئد (دارنده نقره قهرمانی جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ برنز قهرمانی اروپا) و رفیق حسین‌اف از جمهوری آذربایجان (دارنده نقره قهرمانی جهان/ نقره بازی‌های اروپایی/ ۲ طلا و یک نقره قهرمانی اروپا) در آنسوی جدول حضور دارند.

در ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی (دارنده طلای قهرمانی آسیا/ برنز امیدهای جهان/طلای امیدهای آسیا/ طلای جوانان جهان و آسیا) در دور نخست به مصاف آدم بودجلمین از الجزایر میرود و در صورت پیروزی با برنده کایریل میلوف از بلغارستان (دارنده نقره جهان/ نقره اروپا/ نقره المپیک جوانان ۲۰۱۴)  و جنک ایلدم از ترکیه (دارنده برنز المپیک/ ۳ برنز قهرمانی جهان/ طلای بازی‌های اروپایی/ ۴ برنز و یک نقره قهرمانی اروپا) خواهد رفت.

آرتور الکسانیان از ارمنستان (دارنده طلا و برنز المپیک/ ۳ طلا و ۲ نقره جهان/ طلای بازی‌های اروپایی/ ۵ طلا، ۲ نقره و یک برنز قهرمانی اروپا) و گابریل کیندلان از کوبا (دارنده طلای بازی‌های پان‌آمریکن/طلا، نقره و برنز قهرمانی پان‌آمریکن) در گروه ساروی هستند.

موسی اولویف از روسیه (دارنده ۲ طلا و یک نقره قهرمانی جهان/ ۲ طلای قهرمانی اروپا)، گئورگی ملیا از گرجستان (دارنده نقره و برنز امیدهای جهان/ نقره امیدهای اروپا/ طلای جوانان جهان) و میهایل کاجایا از صربستان (دارنده ۲ برنز قهرمانی جهان/ نقره قهرمانی اروپا) نیز در سوی دیگر جدول حضور دارند.

مسابقات کشتی‌فرنگی بازی‌های المپیک از امروز یکشنبه آغاز شده و علیرضا نجاتی با باخت به حریف ارمنستانی خود حذف شد و امین میرزاده با نتیجه ۸ بر صفر برابر میخاییل لوپز کوبایی شکست را پذیرا شد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب