رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
 • الجمعة ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
 • 2021 Friday 25 June
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تیم فوتسال الغدیر در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه ها فردا جمعه در برابر تیم شهید سرخه ای ری صف آرائی می کند تا بتواند دومین ییروزی را در کارنامه خود به ثبت برساند. فوتسال اردبیل برای درخشش در میادین و صعود به سطوح بالای لیگ نیاز به حمایت دارد. سخن گفتن از […]

تیم فوتسال الغدیر در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه ها فردا جمعه در برابر تیم شهید سرخه ای ری صف آرائی می کند تا بتواند دومین ییروزی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

فوتسال اردبیل برای درخشش در میادین و صعود به سطوح بالای لیگ نیاز به حمایت دارد. سخن گفتن از مقوله حمایت و تاکید بر آن به یک امر عادی در ورزش اردبیل تبدیل شده است. این بحث هر چه بیشتر مطرح شده کم تر به آن توجه گردیده است. آیا در  استانی که چهره ها و نوجوانان و جوانان آینده داری را در آغوش خود پرورش می دهد  نباید تیمی به طور کامل مورد حمایت قرار گیرد تا بتواند با درخشش راه صعود در لیگ را هموار نماید؟

فوتسالی های منطقه بهروز جعفری را می شناسند. فوتسالیستی که با پوشیدن پیراهن تیم ملی و حضور در لیگ برتر و کسب عناوین مختلف از پرچم داران فوتسال اردبیل در سطح کشور به شمار می رود. جعفری که سابقه بازی در لیگ فوتسال اسپانیا را نیز در کارنامه خود دارد روز گذشته به نگارنده این سطور در مورد استعدادهای موجود در فوتسال استان سخن گفت و افزود: در روزهایی که فرصت حضور در اردبیل را پیدا کرده و در سالن های شهر برای تمرینات فوتسال سر می زنم، چهره هائی را می بینم که استحقاق کامل برای بازی در مطرح ترین تیم های کشور را دارند. آینده سازانی که با کوچک ترین توجه ، رسیدن به پیراهن تیم ملی در سطوح مختلف دور از دسترس آنها نمی تواند باشد.

این سخن مربوط به کسانی نیست که حتی قدرت تشخیص توپ فوتبال از فوتسال را ندارند بلکه فردی که بالاترین افتخارات در فوتسال را کسب کرده معتقد است که اردبیل قادر به فتح سکوهای افتخار در فوتسال می باشد به شرطی که حداقل توجه به تلاش گران این رشته در استان معطوف شود.

الغدیری ها به همت تعدادی از خدمت گزاران و علاقه مندان واقعی فوتسال، امسال در لیگ دسته دوم مصمم هستند با بهره گرفتن از امکانات و با تکیه بر نیروها و جوانان بومی از حیثیت فوتسال اردبیل دفاع نمایند. در این راه مسؤولان، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و شهرستان چه نقشی می توانند داشته باشند؟ آیا نباید از چند نفر که عاشقانه در این راه قدم گذاشته و برای فوتسال این استان از جان مایه می گذارند حمایت کرد؟ آیا گرفتن عکس یادگاری با تیم می تواند گرهی از مشکلات این تیم را باز بکند؟

هزینه های مسابقات خارج از استان می تواند برای کادر سرپرستی و مدیریتی باشگاه مشکلات زیادی را ایجاد بکند ولی آنها مصمم هستند که به هر شکل ممکن تصمیمی را که گرفته اند تا به انتها ادامه بدهند و واقعیت فوتسال اردبیل را به نمایش بگذارند..

و اما در این راه تماشاگران و علاقه مندان به فوتسال نیز می توانند نقش قابل توجهی داشته باشند. حضور در ورزشگاه و پشتیبانی از تیم می تواند برای ارائه یک بازی قابل قبول و فتح دروازه حریفان انگیزه لازم را در بازیکنان ایجاد نماید. بدون شک جمعه در ساعت ۱۶ سکوهای سالن شهید آسمانی اردبیل هرچقدر از  تماشاگر بیشتری پذیرایی نماید به همان اندازه شاگردان حسین رحیمی می توانند در فراهم کردن زمینه شادی و رضایت آنها اقدام نمایند.  

اخبار مرتبط