رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
 • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
 • 2021 Thursday 28 October
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

طبق اعلام فدراسیون جهانی، رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ شهریور برگزار می‌شود. یک روز پس از مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی در هانگژو چین، کاراته‌کاها در بزرگ ترین رویداد قاره‌ای آسیا روی صحنه می‌روند. این مسابقات که قرار است در سالن ورزشی مرکز لینپینگ در هانگژو برگزار […]

طبق اعلام فدراسیون جهانی، رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ شهریور برگزار می‌شود.

یک روز پس از مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی در هانگژو چین، کاراته‌کاها در بزرگ ترین رویداد قاره‌ای آسیا روی صحنه می‌روند.

این مسابقات که قرار است در سالن ورزشی مرکز لینپینگ در هانگژو برگزار شود، مطابق اعلام فدراسیون جهانی در بخش آقایان در شش رده کاتا انفرادی و اوزان ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ و در بخش بانوان نیز در ۶ رده کاتا انفرادی و اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ برگزار می شود اما هر کشور مجاز است نمایندگان خود را در ۸ رده (۴نماینده بانوان و ۴ نماینده آقایان) معرفی کند.

بازی های آسیایی ۲۰۲۲ با هدف ادامه موفقیت کاراته در رویدادهای چند ورزشی در این قاره انجام می‌شود.

آخرین دوره بازی‌های آسیایی در سال ۲۰۱۸، در جاکارتا اندونزی برگزار شد که نمایندگان کشورمان موفق شدند با ۲ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز از هشت فرصت در میان ۱۸ کشوری که موفق به کسب مدال شدند پس از ژاپن بر سکوی نایب قهرمانی تکیه بزنند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب