رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 • الخميس ۴ جماد أول ۱۴۴۳
 • 2021 Thursday 9 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تهران- ایرنا- مسابقات گلف قهرمانی کشور آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته وحدت با حضور یک‌صد شرکت کننده از ۱۷ استان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، کاوه […]

تهران- ایرنا- مسابقات گلف قهرمانی کشور آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته وحدت با حضور یک‌صد شرکت کننده از ۱۷ استان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، حمید بنی‌تمیم نماینده وزارت ورزش و جوانان، نصرالله پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال جمعی از مهمانان حاضر در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات بودند.

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف در این مراسم اظهار داشت: خوشحالم این مسابقات مزین به نام شهدای وحدت و همزمان با هفته تربیت بدنی انجام شده که هر دو بخشی از وظایف فدراسیون در بحث ملی و ورزشی است. هیات‌ها با تربیت و شناسایی استعدادها در صف اول هدایت مسابقات هستند. ما مدعی اسلامی‌ترین ورزش هستیم. اخلاق‌محور بودن از ویژگی‌های این رشته است و نهایت اعتماد به ذات بشر است.

در این مراسم همزمان با هفته وحدت بین دو بازیکن شیعه و سنی حاضر در این مسابقات پیمان اخوت و برادری بسته شد.

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد با تقدیر از فعالیت‌های فدراسیون گلف در توسعه این رشته، گفت: امیدوارم فدراسیون در جهت ترویج این رشته قدم بردارد. این ورزش مدرن است اما با تلاش فدراسیون باید در بدنه جامعه شناخته شود و توده مردم با آن ارتباط برقرار کنند.

در پایان این مراسم نفرات برتر گلف قهرمانی کشور به شرح زیر معرفی شدند:

در هندی کپ صفر تا ۹

۱_ سجاد کرم‌پور از خوزستان

۲- حمیدرضا شینی از خوزستان

۳_ سعید براتی از خوزستان

بهترین بازیکن بدون احتساب هندی کپ: عباس قنبری از البرز

نفرات برتر هندی کپ ۱۰ تا ۲۰:

۱_ حسین دریس از منطقه آزاد اروند

۲_ سبحان سلیمانی از خوزستان

۳_ بهمن کریمی از اصفهان

بهترین بازیکن بدون احتساب هندی کپ: حسین شاهیوند از لرستان

نتایج تیمی به شرح زیر است:

۱- خوزستان

۲_ البرز

۳ لرستان

اخبار مرتبطآخرین مطالب