رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 • الخميس ۴ جماد أول ۱۴۴۳
 • 2021 Thursday 9 December
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

امیرحسین زارع کشتی گیر سنگین وزن ایرانی در مراسمی مدال طلای کسب شده در مسابقات کشتی آزاد جهان در نروژ را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد. به گزارش فدراسیون کشتی، عصر امروز زارع قهرمان کشتی آزاد کشورمان با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی […]

امیرحسین زارع کشتی گیر سنگین وزن ایرانی در مراسمی مدال طلای کسب شده در مسابقات کشتی آزاد جهان در نروژ را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرد.

به گزارش فدراسیون کشتی، عصر امروز زارع قهرمان کشتی آزاد کشورمان با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی مدال خود در وزن ۱۲۵ کیلوگرم را که امسال در جریان مسابقات کشتی قهرمانی جهان کسب کرده بود، به آستان حضرت امام رضا(ع) اهدا کرد تا این مدال در موزه آستان قدس ماندگار شود.

قهرمان کشتی ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان پس از کسب این مدال در نروژ اعلام کرد: لایق موزه امام رضا(ع) فقط طلاست، من در بازگشت به ایران، مدال طلای جهانم را به مشهد خواهم برد تا ضمن زیارت امام رضا(ع)، این مدال را تقدیم موزه کنم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در این مراسم گفت: اهدا مدال ورزشکاران به آستان قدس نشانه ارادت آنان به حضرت امام رضا(ع) و بزرگ‌ترین افتخار ما و مردم زندگی زیر سایه امام هشتم(ع) است و وظیفه داریم به هر شکل یا میزانی شکرانه این نعمت را به جا آوریم.

اخبار مرتبطآخرین مطالب