رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۲ جماد ثاني ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 26 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

سرپرست سابق دبیری فدراسیون فوتبال گفت: همه چیز از جمله درآمدها باید در فدراسیون شفاف باشد. اسنادی که از باشگاه‌ها خواستیم درباره فرآیندهای مالی سازمان لیگ در فصل گذشته بود که به تایید ۱۶ باشگاه لیگ برتری رسید و اگر ابهامی داشتند، باید از سازمان لیگ و مدیر مالی توضیح می‌خواستند. منصور قنبرزاده در جمع […]

سرپرست سابق دبیری فدراسیون فوتبال گفت: همه چیز از جمله درآمدها باید در فدراسیون شفاف باشد. اسنادی که از باشگاه‌ها خواستیم درباره فرآیندهای مالی سازمان لیگ در فصل گذشته بود که به تایید ۱۶ باشگاه لیگ برتری رسید و اگر ابهامی داشتند، باید از سازمان لیگ و مدیر مالی توضیح می‌خواستند.

منصور قنبرزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارگزاری که باشگاه استقلال معرفی کرد، سازمان لیگ با آن کارگزار قرارداد مستقیم بست و منافع این قرارداد برای کل فوتبال کشور خواهد بود.

وی درباره نامه فیفا مبنی بر الزام ورود زنان به ورزشگاه‌ها در مسابقات لیگ گفت: بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها مفصل است و آنها قشر نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند اما بنده چون مسوولیتی ندارم از ساز و کار این موضوع مطلع نیستم و درست نیست اظهار نظر کنم.

سرپرست دبیری سابق فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس در کمیسیون فرهنگی باید به جد موضوع بند یک اساسنامه را پیگیری کنند، افزود: زمان کمی تا پایان سال مانده و این امر به یک یک فرایند قانونی نیاز دارد. مثل لایحه‌ای که در مجلس کار می‌شود و باید رای بیاورد و به منظور قانونی شدن می‌بایست به تصویب شورای نگهبان برسد.

وی خاطرنشان کرد: همه چیز از جمله درآمدها باید در فدراسیون فوتبال شفاف باشد. اسنادی که از باشگاه‌ها خواستیم درباره فرآیندهای مالی سازمان لیگ در فصل گذشته بود که به تایید ۱۶ باشگاه لیگ برتری رسید و اگر ابهامی داشتند، باید از سازمان لیگ و مدیر مالی توضیح می‌خواستند. این موضع مطرح نشد چون به تایید باشگاه‌ها رسید.

اخبار مرتبطآخرین مطالب