رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۲ جماد ثاني ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 26 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مرحله رفت لیگ برتر ورزش‌های زورخانه‌ای سال ۱۴۰۰ با عنوان جام شهدای بسیج در مجموعه غدیر تهران برگزار شد. به گزارش فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، در این رقابت‌ها شرکت‌کنندگان در رشته‌های سنگ، کباده، چرخ تیز، چرخ چمنی، ۲ میل بازی، میل‌گیری سنگین و ۳، ۴، ۵ و ۶ میل بازی به پیکار یکدیگر […]

مرحله رفت لیگ برتر ورزش‌های زورخانه‌ای سال ۱۴۰۰ با عنوان جام شهدای بسیج در مجموعه غدیر تهران برگزار شد.

به گزارش فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، در این رقابت‌ها شرکت‌کنندگان در رشته‌های سنگ، کباده، چرخ تیز، چرخ چمنی، ۲ میل بازی، میل‌گیری سنگین و ۳، ۴، ۵ و ۶ میل بازی به پیکار یکدیگر رفتند.

در گروه الف تیم صنعت مس رفسنجان ۲۱ امتیاز، تیم امیرکبیر مشهد ۲۰ امتیاز، تیم مقاومت سیدالشهداء (ع) تهران ۱۹ امتیاز و تیم هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای استان خوزستان ۸ امتیاز و در گروه ب نیز تیم شهرداری شاهرود و هیات ورزش‌های زورخانه‌ای استان اصفهان هر دو تیم ۲۳ امتیاز، تیم شهیدان بابل ۱۴ و نیم امتیاز و تیم شهید صدرزاده یک و نیم امتیاز را در هفته اول این رقابت‌ها از آن خود کردند.

در این پیکارها از خانواده شهید احمد ضابط از شهدای مدافع وطن که خود نیز از قهرمانان ورزش زورخانه‌ای در رشته چرخ چمنی و کباده بود، تجلیل بعمل آمد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب