رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۲ جماد ثاني ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 26 January
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

هیچ اختافی با گل محمدی ندارم و نباید به شایعات اهمیت داد. رضا عنایتی، سرمربی هوادار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت:در هفته نهم با حریفی بازی داریم که فوق‌العاده قابل احترام است. پرسپولیس در کشور ما تیم بزرگی است و بدون شک باید بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. امیدوارم […]

هیچ اختافی با گل محمدی ندارم و نباید به شایعات اهمیت داد.

رضا عنایتی، سرمربی هوادار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت:در هفته نهم با حریفی بازی داریم که فوق‌العاده قابل احترام است. پرسپولیس در کشور ما تیم بزرگی است و بدون شک باید بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. امیدوارم با انگیزه و توان بازیکنان هوادار، بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه مناسبی کسب کنیم.

وی افزود:اگر جدول را نگاه کنیم، فکر نمی‌کنم پرسپولیس تغییری به نسبت سال‌های گذشته کرده باشد. پرسپولیس، همان پرسپولیس است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. بازی فوق‌العاده سختی با آنها خواهیم داشت. تیمی هستیم که وارد فضای جدیدتری شده‌ایم و در حال کسب تجربه‌ایم.

وی در مورد محرومان تیم گفت: قاضی را چند هفته‌ای است که به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شجاعیان نیز همسترینگش دچار مشکل شده است. محسن طرحانی هم مصدوم شده و نمی‌رسد. بازیکنان جایگزین فوق‌العاده باانرژی هستند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند. رنگ لباس اول ما بنفش بود، ولی در مقابل پرسپولیس سفید می‌پوشیم. هیچ اختلافی با گل‌محمدی ندارم.

اخبار مرتبطآخرین مطالب