رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

شیشه نزدیک‌تر از سنگ ندارد خویشی. وقتی صحبت از ورزش و عملکرد مسئولان به میان می‌آید، هر کسی با توجه به توانایی‌ها، امکانات،  دانستنی‌ها و علم و آگاهی‌اش، موارد مختلفی را مورد توجه قرار داده و علل متعددی را برای پیشرفت و پسرفت آن بیان می‌کند. در بررسی بی‌طرفانه و رعایت عدل و انصاف در […]

شیشه نزدیک‌تر از سنگ ندارد خویشی. وقتی صحبت از ورزش و عملکرد مسئولان به میان می‌آید، هر کسی با توجه به توانایی‌ها، امکانات،  دانستنی‌ها و علم و آگاهی‌اش، موارد مختلفی را مورد توجه قرار داده و علل متعددی را برای پیشرفت و پسرفت آن بیان می‌کند.

در بررسی بی‌طرفانه و رعایت عدل و انصاف در تعیین و چگونگی فرازونشیب ورزش، تأثیر و اثرگذاری نزدیکان و وابستگان به جامعه ورزش را نباید نادیده گرفت چرا که در بیشتر موارد وزش از خودی‌ها، ضربات بسیار سهمگین و نابودکننده خورده‌است.

این امر در فوتبال استان و شهر اردبیل بارها چهره خود را به نمایش گذاشته است. در برخی از حرکت‌های سؤال‌برانگیز و اقدامات شبهه‌ناک، ردپا و مشارکت و سخن اشخاصی مطرح می‌شود که درواقع از آن‌ها توقعی دراین‌ارتباط نمی‌رود.

اشخاصی که شجاع هستند و از شهامت کامل در بیان واقعیت‌ها  برخوردارند، همیشه تلاش می‌کنند تا رفتار غلط کسانی را که تا دیروز سنگ فوتبال را به سینه می‌زدند و امروز آن را به پای منافع شخصی قربانی می‌کنند، کالبد شکافی نمایند و با معرفی چنین چهره‌ها از نفوذ هرچه بیشتر آن‌ها در بدنه فوتبال و در اختیار گرفتن گوشه‌ای از امور آن، ممانعت و جلوگیری بکنند.

باید از آن هایی که خود را به دیناری می‌فروشند و برای رسیدن به خواسته‌های شخصی، ورزش و فوتبال منطقه را در زیر پاهای خود له می‌کنند، دوری کرد و امکان جولان بیشتر در عرصه ورزش و فوتبال به آن‌ها نداد.

اگر کسی خود را سال‌ها واله و شیدا و عاشق فوتبال نشان بدهد و در مخالفت با مجموعه‌ای از سیاست‌های حاکم جانبداری نماید و برای یک امتیاز شخصی، تغییر موضوع بدهد و به حرف‌ها و اقدامات گذشته‌اش پشت‌پا بزند، نمی‌تواند قدمی برای بهبود حال فوتبال بردارد. آن‌ها در همه حال منافع فوتبال را نادیده می‌گیرند و به آینده جوانان منطقه حساسیت نشان نمی‌دهند.

حال فوتبال ما تا روزی‌که ابن‌الوقت ها و منفعت‌طلب ها در آن خیمه برافراشته‌اند، رو به بهبودی نخواهد گذشت. خودی‌های فوتبال ما از عوامل اصلی و عناصر اصلی زمین‌گیر شدن آن می‌باشند. بدون‌شک نام و مشخصات کسانی که فوتبال را پلی برای رسیدن به اهداف شخصی قرار داده اند در تاریخ فوتبال این دیار جای خاصی به خود اختصاص خواهد داد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب