رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تیم ملی هندبال کشورمان امروز برابر کویت قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی برابر این تیم به احتمال فراوان به مسابقات جهانی سال آینده صعود خواهد کرد. به گزارش ایرنا، تیم ملی هندبال ایران امروز در دومین دیدار خود از دور اصلی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف تیم کویت می‌رود و در صورت پیروزی برابر […]

تیم ملی هندبال کشورمان امروز برابر کویت قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی برابر این تیم به احتمال فراوان به مسابقات جهانی سال آینده صعود خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی هندبال ایران امروز در دومین دیدار خود از دور اصلی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف تیم کویت می‌رود و در صورت پیروزی برابر این تیم و شکست تیم عراق برابر بحرین، به مسابقات جهانی ۲۰۲۳ که به میزبانی لهستان و سوئد برگزار می‌شود، صعود خواهد کرد.

شاگردان مانوئل مونتایا فرناندز در دور اول این رقابت‌ها با تیم‌های عربستان، هند و استرالیا همگروه شدند و توانستند در این سه دیدار پیروز شوند و به عناون صدرنشین به دور اصلی صعود کنند.

ایران در دور اصلی با تیم‌های بحرین، عراق و کویت همگروه شد و در دیدار نخست خود موفق شد عراق را نیز شکست دهد. در حال حاضر تیم بحرین با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به ایران در رده نخست گروه قرار دارد و ایران نیز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

اخبار مرتبطآخرین مطالب