رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

تست کرونای چهار ملی‌پوش فوتبال زنان در جام ملت‌های آسیا در هند از سوی مسئولان برگزار کننده این رقابت‌ها مثبت اعلام شد. به گزارش فدراسیون فوتبال، با انجام تست pcr از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان ایران ، مسئولان برگزار کننده مسابقات جام ملت‌های آسیا، تست چهار بازیکن ایران را مثبت اعلام کرد و بنابر […]

تست کرونای چهار ملی‌پوش فوتبال زنان در جام ملت‌های آسیا در هند از سوی مسئولان برگزار کننده این رقابت‌ها مثبت اعلام شد.

به گزارش فدراسیون فوتبال، با انجام تست pcr از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان ایران ، مسئولان برگزار کننده مسابقات جام ملت‌های آسیا، تست چهار بازیکن ایران را مثبت اعلام کرد و بنابر این ملی‌پوشان کشورمان باید تا اطلاع ثانوی در اتاق‌های خود قرنطینه شوند.

جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا با حضور ۱۲ کشور از ۳۰ دی ماه به میزبانی کشور هند آغاز شده است و تا ۱۷ بهمن ماه جاری ادامه دارد.

این نخستین بار است که تیم فوتبال زنان ایران  برای نخستین بار سهمیه حضور در این مسابقات را به دست آورده و در گروه اول با هند، چین و چین تایپه همگروه است.

نماینده کشورمان در دیدار با هند بازی را با تساوی صفر بر صفر به پایان برد، در بازی دوم مقابل چین با نتیجه ۷ بر صفر بازی را به حریف واگذار کرد و قرار است فردا ساعت ۱۷:۳۰ مقابل تیم چین تایپه به میدان رود.

براساس این گزارش تیم فوتبال زنان هند به دلیل مثبت شدن ۱۴ نفر از بازیکنانش از دور رقابت‌های جام ملت‌های آسیا کنار گذاشته شد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب