رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
 • الأربعاء ۲۳ شوال ۱۴۴۳
 • 2022 Wednesday 25 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مراسم گرامیداشت مرحوم محمدرضا یزدانی‌خرم از مدیران ورزش کشور که سال‌ها ریاست فدراسیون‌های والیبال و کشتی را برعهده داشت، با حضور جمعی از مسوولان و اهالی ورزش برگزار شد به گزارش ایرنا، در این مراسم، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جامعه امروز ما به انسان و انسانیت نیاز دارد. یزدانی‌خرم برای همیشه […]

مراسم گرامیداشت مرحوم محمدرضا یزدانی‌خرم از مدیران ورزش کشور که سال‌ها ریاست فدراسیون‌های والیبال و کشتی را برعهده داشت، با حضور جمعی از مسوولان و اهالی ورزش برگزار شد
به گزارش ایرنا، در این مراسم، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جامعه امروز ما به انسان و انسانیت نیاز دارد. یزدانی‌خرم برای همیشه ماندگار است و ماندگار هم خواهد ماند.
وی یادآور شد: در آینده ای نزدیک از تندیس غفوری فرد و مرحوم ترکان هم رونمایی می‌شود تا یاد و خاطره این افراد زنده نگاه داشته شود.
سپس، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم محمدرضا یزدانی‌خرم یکی مدیران ارزشمند ورزش بود.
اسدالله بادامچیان افزود: مسئولان ورزش به مدیران خود بیشتر میدان بدهند. مرحوم یزدانی‌خرم در هر مدیریت و هر رشته‌ای از جمله والیبال و کشتی خوش درخشید و تعهد ویژه‌ای به ارزش‌ها داشت.
در حاشیه این مراسم، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: به دنبال این هستیم انتخابات در اولین فرصت برگزار شود. البته دستور العمل انتخابات باید از سوی هیات اجرایی پیشنهاد و سپس به IOC ارسال شود و به همین منظور نشست فوق العاده هفته آینده برگزار خواهد شد.
وی درباره دیدار با وزیر ورزش گفت: دیداری نداشتم و وزیر ورزش مداخله‌ای در انتخابات کمیته المپیک ندارد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب