رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
 • السبت ۱۵ محرم ۱۴۴۴
 • 2022 Saturday 13 August
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

مهدی پیرجهان دونده ۴۰۰ متر با مانع با اعلام فدراسیون جهانی دوومیدانی موفق شد جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان(اورگان۲۰۲۲)را به دست آورد. با اعلام فدراسیون جهانی دوومیدانی مهدی پیرجهان  دونده ۴۰۰ متر با مانع موفق شد جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان(اورگان۲۰۲۲)را به دست آورد. بر همین اساس، مهدی پیرجهان دونده مانع […]

مهدی پیرجهان دونده ۴۰۰ متر با مانع با اعلام فدراسیون جهانی دوومیدانی موفق شد جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان(اورگان۲۰۲۲)را به دست آورد.

با اعلام فدراسیون جهانی دوومیدانی مهدی پیرجهان  دونده ۴۰۰ متر با مانع موفق شد جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان(اورگان۲۰۲۲)را به دست آورد.

بر همین اساس، مهدی پیرجهان دونده مانع رو و شایسته کشورمان با توجه به حد نصاب‌هایی که در رقابت‌هایی که در طول سال جاری میلادی به ثبت رسانده است، موفق شد در میان ۴۰ورزشکار برتر این جدول رتبه بندی قرار گیرد.

به همین واسطه او جواز حضور در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان جهان که به میزبانی شهر اورگان در کشور آمریکا برگزار خواهد شد، کرد.

مسابقات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان جهان در هر دو بخش بانوان و آقایان طی روزهای ۲۴تیر تا دوم مرداد در آمریکا برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط