رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
 • السبت ۱۵ محرم ۱۴۴۴
 • 2022 Saturday 13 August
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

رای گیری مرحله دوم انتخابات پست دبیرکلی فدراسیون بین المللی وزنه برداری برگزار و نماینده ایتالیا در نهایت به این کرسی رسید. انتخابات پست های مهم فدراسیون بین المللی وزنه برداری شنبه و یک شنبه هفته گذشته برگزار شد و محمد جلود عراقی  به ریاست این فدراسیون رسید. در پست دبیرکلی این فدراسیون  خوزه کوئینوزه  […]

رای گیری مرحله دوم انتخابات پست دبیرکلی فدراسیون بین المللی وزنه برداری برگزار و نماینده ایتالیا در نهایت به این کرسی رسید.

انتخابات پست های مهم فدراسیون بین المللی وزنه برداری شنبه و یک شنبه هفته گذشته برگزار شد و محمد جلود عراقی  به ریاست این فدراسیون رسید. در پست دبیرکلی این فدراسیون  خوزه کوئینوزه  از پرو با ۶۸ رای به عنوان دبیری رسید اما در شمارش مجدد مشخص شد که وی حد نصاب رای را کسب نکرده است.

برنده انتخابات پست دبیر کلی فدراسیون بین المللی باید در مرحله اول نصف به اضافه یک کسب می کرد که نماینده پرو این تعداد رای را کسب نکرد.

بعد از اعتراض نماینده ایتالیا و بازشماری آرا فدراسیون جهانی اشتباه در محاسبات آرا را پذیرفت تا انتخابات مرحله دوم این پست برگزار شود. در این انتخابات اورسو از ایتالیا ۶۴ رای کسب کرد و دبیر کل شد و نماینده پرو با ۶۳ رای در جایگاه دوم قرار گرفت.

علی مرادی در دور نخست با ۱۶ رای بعد از نماینده کوبا و ایتالیا در جایگاه سوم قرار گرفت. نماینده پرو در دور اول ۶۸ رای کسب کرده بود اما در دور دوم نتوانست این تعداد رای را به دست آورد.

اخبار مرتبط