رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
 • السبت ۱۵ محرم ۱۴۴۴
 • 2022 Saturday 13 August
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

هر بازیکنی دوست دارد لژیونر شود اما تابع تصمیم آقا یحیی هستم مهدی عبدی افزود:,یک پیشنهاد خوب است که از تیم چاوز از لیگ برتر پرتغال رسیده و باید ببینیم نظر آقا یحیی و مدیران باشگاه پرسپولیس چیست؟ اوی گفت: ین پیشنهادات دائمی و همیشگی نیست اما لطفا و حتما از قول من بنویسید تابع […]

هر بازیکنی دوست دارد لژیونر شود اما تابع تصمیم آقا یحیی هستم

مهدی عبدی افزود:,یک پیشنهاد خوب است که از تیم چاوز از لیگ برتر پرتغال رسیده و باید ببینیم نظر آقا یحیی و مدیران باشگاه پرسپولیس چیست؟

اوی گفت: ین پیشنهادات دائمی و همیشگی نیست اما لطفا و حتما از قول من بنویسید تابع تصمیم آقا یحیی گل محمدی سرمربی تیم هستم. او سرمربی و بزرگ تر من است و می دانم صلاح مهدی عبدی را می خواهد. هر تصمیمی ایشان گرفت با جان و دل خواهم پذیرفت.

عبدی در ادامه افزود:من همیشه گفتم و بازهم می گویم مدیون تیم پرسپولیس و هوادارانش هستم. اگر امروز چهارنفر مهدی عبدی را می شناسند به خاطر تیم پرسپولیس و طرفدارانش است و باز تکرار می کنم برای من هیچ رنگی بالاتر از پرسپولیس نیست.

وی در پایان گفت:,من هم هرگز در زندگی ام از رقابت واهمه ای نداشتم. اگر می خواستم از رقابت بترسم یا فرار کنم اصلا نمی توانستیم به پرسپولیس بیایم.

#کانال‌رسمی‌۹۰‌درتلگرام↗

اخبار مرتبط