رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

✍سیدخلیلی حسینی خلیلی محمود فکری در هفته بیستم لیگ برتر به عنوان یار دوازدهم تیم پرسپولیس صدر جدول را سرخ نگه داشت. در هفته ای که ۴ تیم ایرانی استقلال، تراکتور، فولاد و پرسپولیس برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راهی مسابقات شدند شاگردان محرم نویدکیا از هفته بیستم در دیداری حساس که به […]

✍سیدخلیلی حسینی خلیلی
محمود فکری در هفته بیستم لیگ برتر به عنوان یار دوازدهم تیم پرسپولیس صدر جدول را سرخ نگه داشت.
در هفته ای که ۴ تیم ایرانی استقلال، تراکتور، فولاد و پرسپولیس برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راهی مسابقات شدند شاگردان محرم نویدکیا از هفته بیستم در دیداری حساس که به خصوص در نیمه اول حملات زیادی روی دروازه نفت مسجد سلیمان ترتیب دادند،
نتوانستند راهی به دروازه نفت پیدا کنند و دو امتیاز حساس و حیاتی مسابقه را در نقش جهان از دست بدهند.
تیم پرسپولیس تهران قبل از سفر خود به کشور هند توانست “به زعم داوران با دو گل آفساید” تیم نساجی مازندران را در آزادی از پیش رو بردارد صدر جدول را از سپاهان پس بگیرد. و سپاهان اصفهان هم در این هفته که فرصت داشت بار دیگر صدر جدول را از آن خود بکند با از دست دادن موقعیت و با کمک محمود فکری با تساوی برابر نفت و با یک گل کمتر صدر را به پرسپولیس هدیه بدهد تا شاگردان یحیی با خیال صدر نشینی لیگ قهرمانان آسیا را با خیال راحت و آسوده شروع بکنند.
شاگردان محرم نوید کیا می توانست با پیروزی در برابر نفت برای بار چندم صدر جدول رده بندی مسابقات را از پرسپولیس پس بگیرند اما در یک مسابقه حساس و پرفشار در برابر شاگردان فکری که در نیمه دوم توانستند منسجم و بدون اشتباه دفاع کنند،  شاگردان محرم نویدکیا را در خانه خود زمین گیر کردند تا تیم سپاهان ۲ امتیاز حساس را از دست بدهد. و با پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس در مقابل نساجی مازندران، در پایان هفته بیستم برخلاف هفته نوزدهم صدر جدول را در اختیار بگیرند.
تیم نفت مسجد سلیمان که در ۵ هفته گذشته سه تساوی و دو شکست را با داریوش یزدی تجربه کرده بود، با حضورمحمود فکری شروع بسیار خوبی داشت و توانست بعد از هشت هفته پیروزی پیاپی سپاهان در لیگ و جام حذفی ترمز شاگردان نوید کیا را بکشد.
بدون شک بهترین بازیکن این دیدار کرمانشاهی هست که توانست با واکنش های خوب جلوی گلزنی مهاجمین سپاهان را بگیرد و شاگردان نوید کیا را در باتلاق نفت آن هم در نقش جهان زمین گیر کند.
ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، امید نورافکن، عزت پورقاز، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی فر، جلال الدین علی محمدی(سلمانی ۸۳)، احسان حاج صفی، سروش رفیعی(ترکمان ۸۳)، محمدرضا خلعتبری (۶٨ استنلی کی روش) ، محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده
سر مربی: محرم نوید کیا
ترکیب نفت مسجدسلیمان
فرهاد کرمانشاهی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی‌فرد، سجاد جعفری(مهدی ایزدی  ۷۱)، فرید کریمی( ٨۵ عباس بوعذار)، محمد بلبلی(فردین رابط.  ۷۱)، محمدمهدی احمدی، نیما انتظاری، میثم تهی‌دست، ساسان حسینی(محمد محبی ۷۱) و مهران امیری(۹۰ مسلم مجدمی)
سرمربی: محمود فکری
تیم داوری: کوپال ناظمی – فرزاد بهرامی – محمد عطایی – سید رضا مهدوی
ناظر: علیرضا کهوری

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب