رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

الغدیر امروز نماینده آستانه اشرفیه را با سه گل مغلوب کرد تا امیدواری به اردوی فوتسال اردبیل را برگرداند و خنده بر روی لب های دوستداران این رشته بنشاند. قبل از این دیدار، الغدیر با ۷ امتیاز از ۷ بازی در رده پنجم جدول شش تیمی قرار گرفته بود که موقعیتی غیر قابل قبول برای […]

الغدیر امروز نماینده آستانه اشرفیه را با سه گل مغلوب کرد تا امیدواری به اردوی فوتسال اردبیل را برگرداند و خنده بر روی لب های دوستداران این رشته بنشاند.
قبل از این دیدار، الغدیر با ۷ امتیاز از ۷ بازی در رده پنجم جدول شش تیمی قرار گرفته بود که موقعیتی غیر قابل قبول برای فوتسال استان و اردبیل محسوب می شد.
در برابر نماینده آستانه اشرفیه فعل خواستن را بازیکنان الغدیر به خوبی صرف کردند. هر چند که تیر دروازه ها امروز سرناسازگاری با نماینده اردبیل داشت و به دفعات از قرار گرفتن توپ در درون دروازه سپیدرود ممانعت کرد ولی دوندگی بیشتر و میل به پیروزی در نزد الغدیری ها در نهایت استقامت تیرهای دروازه حامی تیم میهمان را شکستند و در کم تر از دو دقیقه با به ثمر رساندن دو گل در دو دقیقه به پایان بازی اندوخته های خود را به سه گل رساندند تا با پیروزی ۳ بر ۱، سه امتیاز خانگی دلچسب و شیرین را به دست آورند.
تیم الغدیر با بازیکنان جوان و کادر فوتسالی اش امسال فرصت های زیادی را از دست داده است. صدر جدول رده بندی شایسته این تیم می باشد. هرچند که هفته های پایانی می تواند دیدارهای سنگینی را به دنبال داشته باشدولی این تیم همچنان برای صعود در جدول رده بندی به دیدارهای باقیمانده باید با امید نگاه بکند و با کسب حداکثر امتیازات دل هوادارانش را شاد نماید.
بهرام آقاخانی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و عوض نخست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل و حاج نوری مدیر عامل آرتا پروتئین ازمیهمانان این دیدار بودند که از جایگاه، پیروزی جوانان اردبیلی را از نزدیک شاهد شدند
حمایت شرکت آرتا پروتئین از این تیم جای تقدیر دارد. در روزگاری که در اردبیل از نهادها و سازمان ها گرفته تا بخش خصوصی،احدی برای هزینه ریالی در ورزش و فوتبال و فوتسال روی خوش نشان نمی دهد حمایت شرکت آرتا پروتئین از تیم فوتسال الغدیر کاری ارزنده است.
هم این که یک شرکت خصوصی به این کار اقدام می کند اقدامی پسندیده است و امید می رود دیگر شرکت ها و کارخانجات و نهادها که از امکانات استان استفاده می کنند گوشه چشمی نیز به ورزش و حمایت از آن داشته باشند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب