رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

hولین روز رقابت های فوتسال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور برای نماینده فوتسال اردبیل حاصلی جز تساوی سه بر سه نداشت. تیم فوتسال الغدیر برد ۳ بر یک تا ۸ دقیقه مانده به پایان مسابقه را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کرد تا اروم آلیاژ ارومیه را در پایان اولین روز در صدر […]

hولین روز رقابت های فوتسال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور برای نماینده فوتسال اردبیل حاصلی جز تساوی سه بر سه نداشت.
تیم فوتسال الغدیر برد ۳ بر یک تا ۸ دقیقه مانده به پایان مسابقه را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کرد تا اروم آلیاژ ارومیه را در پایان اولین روز در صدر جدول این گروه ببیند.
تنها نقطه مثبت اولین روز رقابت ها حضور گرم و پرشور تماشاگران بود که از آغاز تا پایان مسابقه با هدایت لیدرهای همیشه حاضر در صحنه های مختلف ورزشی، تیم میزبان را تشویق کنند و برای فوتسالیست های شهر مایه دلگرمی باشند.
در دقایق پایانی الغدیر روی اشتباهات فردی دو گل ساده را پذیرفت . تیم بی ادعا و در عین حال شایسته الغدیر می تواند با اندکی تمرکز و دوری از برخی حرکت های اضافی بازیکنانش در دو دیدار باقیمانده با پیروزی میدان را ترک بکند و به دور سوم رقابت ها راه پیدا نماید.
در اولین بازی اولین روز، تیم اروم آلیاژ ارومیه ۶ بر ۴ بر دانشگاه آزاد اسلامی شادگان پیروز شد.
بهرام آقاخانی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان برای تماشای دیدار الغدیر با نماینده زنجان در سالن شهید آسمانی حضور یافته بود. همچنین سخاوت خدنگی رئیس هیأت ناشنوایان استان، سلمان منصوری رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان و دکتر ناصر شکری رئیس هیأت کبدی استان از تماشاگران این دیدار بودند. متأسفانه در سالن مسابقات خبری از رئیس هیأت فوتبال استان نبود . نماینده هیأت فوتبال استان در این دیدار نیز وقتی در سالن حاضر شد که از نیمه اول آن بیش از ۱۰ دقیقه سپری شده بود.
در حالی که الغدیر از سرمایه های فوتسال شهرستان اردبیل می باشد رئیس هیأت فوتبال شهرستان نیز در سالن مشاهده نشد. اگر این موارد را مورد اشاره قرار ندهیم به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل نکرده ایم و اگر حقایق را منتشر بکنیم باید انواع اتهامات، ناسزاها و دشنام ها را پذیرا باشیم. نکند فوتسال و تیم الغدیر فرزند ناتنی به شمار می آیند و یا بازی های الغدیر در شأن و مرتبت برخی از عزیزان نبوده و آن را لایق و سزاوار وقت گذاشتن نمی دانند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب