رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 8 March
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

خبرگزاری ایرنا در خبری از انتخاب اعضای کمیته انضباطی و استیناف هیئت فوتبال هرمزگان خبر داده است. دیدن این خبر ما را به یاد کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان اردبیل انداخت. چرا مسئول کمیته انضباطی این هیئت بعد از استعفای عتباتی تاکنون معرفی نشده است؟ اعضای کمیته انضباطی هیئت چه کسانی هستند؟ آیا تاکنون کمیته […]

خبرگزاری ایرنا در خبری از انتخاب اعضای کمیته انضباطی و استیناف هیئت فوتبال هرمزگان خبر داده است.

دیدن این خبر ما را به یاد کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان اردبیل انداخت. چرا مسئول کمیته انضباطی این هیئت بعد از استعفای عتباتی تاکنون معرفی نشده است؟ اعضای کمیته انضباطی هیئت چه کسانی هستند؟

آیا تاکنون کمیته استیناف در هیئت استان اردبیل تشکیل یافته است؟ اگر جواب مثبت است مسئول این کمیته و اعضای آن چه کسانی بوده است؟

به خبری که در خروجی ایرنا قرار گرفته توجه کنید:

با حکم رییس هیات فوتبال هرمزگان؛

اعضای کمیته انضباطی و استیناف هیات فوتبال هرمزگان معرفی شدند

بندرعباس- ایرنا- اعضای کمیته انضباطی و رییس و اعضای کمیته استیناف هیات فوتبال هرمزگان با حکم قاسم رنجبریان رییس این هیات منصوب شدند.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، سجاد کرمشاهپور، احمد رحیمی، محمد سالارپور، مهدی سالار پور و سودابه شریفی به عنوان اعضای کمیته انضباطی هیات فوتبال هرمزگان منصوب شدند.

همچنین در حکمی از سوی رییس هیات فوتبال هرمزگان، هادی حسنوند به عنوان رییس کمیته استیناف این هیات منصوب شد و کرامت پناهی و محمد کمالی هم به عنوان اعضای کمیته استیناف معرفی شدند.

شاید هم این کمیته‌‌ها فعال هستند و اعلام اسامی آن‌‌ها برای استان ما محرمانه است. آخر در مقطعی می‌گفتند که رأی کمیته انضباطی محرمانه است و باید به خود ذینفع اعلام گردد. شاید و شاید … … .

فقط می‌توانیم دست نیاز به درگاه حق دراز کرده و آرزو بکنیم که فوتبال اردبیل را نیز از کمیته انضباطی واقعی و کمیته استیناف حقیقی با اعضای معرفی شده به جامعه بهره‌مند نماید. آمین یا رب العالمین.

اخبار مرتبطآخرین مطالب