رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • الأربعاء ۲۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Wednesday 5 May
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

شاگردان رسول خطیبی در ۵ بازی اخیر خود ۴ مساوی و یک برد به دست آورده اند و هنوز طعم باخت را نچشیده اند؛ آنها در بین نمایندگان ایران تنها تیمی هستند که تا کنون متحمل شکست نشده اند. تراکتوری ها به جز بازی اول (تساوی ۳-۳ مقابل پاختاکور) طی ۴ بازی اخیر هیچ گلی […]

شاگردان رسول خطیبی در ۵ بازی اخیر خود ۴ مساوی و یک برد به دست آورده اند و هنوز طعم باخت را نچشیده اند؛ آنها در بین نمایندگان ایران تنها تیمی هستند که تا کنون متحمل شکست نشده اند. تراکتوری ها به جز بازی اول (تساوی ۳-۳ مقابل پاختاکور) طی ۴ بازی اخیر هیچ گلی دریافت نکرده اند و جزو بهترین خط دفاعی های این دوره از رقابت ها به حساب می آیند.

تراکتور به همراه الوحده امارات، با دریافت ۳ گل بهترین خط دفاعی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ است و امشب به دنبال حفظ این روند و کسب پیروزی مقابل الشارجه است تا بتواند شرایط را برای صعود خود مهیا کند. هواداران تراکتور نیز با توجه به عملکرد تحسین برانگیز تیم شان در خط دفاعی، همچنان به صعود امیدوار هستند و امشب در انتظار کسب پیروزی و رقم خوردن اتفاقاتی هستند که به حضور تیم شان در بین ۸ تیم صعود کننده از منطقه غرب آسیا بیانجامد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب