رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


 • پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 26 November
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

بازیکنان تیم عقاب ملل در پنجمین روز از رقابت های گروه ب لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور فعل خواستن را به خوبی صرف کردند و با نتیجه ۳ بر ۱ بر نماینده آمل غلبه یافتند. دیدار با آمل برای عقاب ملل مسابقه ای حیاتی و سرنوشت ساز بود. کادر فنی و بازیکنان با […]

بازیکنان تیم عقاب ملل در پنجمین روز از رقابت های گروه ب لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور فعل خواستن را به خوبی صرف کردند و با نتیجه ۳ بر ۱ بر نماینده آمل غلبه یافتند.

دیدار با آمل برای عقاب ملل مسابقه ای حیاتی و سرنوشت ساز بود. کادر فنی و بازیکنان با درک این موضوع به خوبی از فرصت ها استفاده کردند و با انگیزه کافی و حرکت تیمی و با انسجام بیشتر نسبت به دیدارهای قبلی، امیدواری به ادامه رقابت ها را افزایش داده و لب های مسئولین و دوستداران والیبال استان اردبیل  را به لبخند رضایت مهمان کردند.

از قدیم گفته اند که عیبش را که گفتی هنرش را نیز بگو. عقابی ها نشان دادند که از توانایی کافی برای کسب نتیجه مطلوب برخوردارند. اگر این توانایی ها در مسیر درست قرار بگیرد و از آن استفاده بهینه بشود برای پیروزی و ادامه راه موفقیت با مشکل چندانی مواجه نخواهند شد. مقایسه دیدار این تیم با نمایندگان بابلسر و آمل بدون شک این ادعا را ثابت خواهد کرد.

یاران عقاب در دست سوم وقتی از حریف چند امتیار عقب افتادند روحیه جنگندگی و میل به پیروزی را از دست دادند. افت روحیه بازیکنان در این دست عاملی برای پیروزی حریف بود. توصیه های کادر فنی و فراموش کردن باخت دست سوم، اقتدار در دست چهارم را به ارمغان آورد و پایه یک پیروزی شادی آور را فراهم کرد

کادر فنی تیم در دیدارهای آینده که بعد از دو هفته برگزار می شود کار سختی در پیش خواهند داشت. امروز با هدایت صحیح و تزریق روحیه به تیم، کادر فنی و سرمربی تیم به قولی که بعد از باخت به بابلسر داده بودند عمل کردند.

حسینخانی سرمربی تیم در جوابیه ای که به مطلب فضول باشی و دومین باخت عقاب ملل داده بود با قبول موارد ذکر شده در آن متن، جبران شکست در دیدار با آملی ها را قول داده بود که این وعده را محقق نمود.

“مانس اشپربر” در کتاب بررسی روان شناسی خودکامگی بحث زیبایی دارد. می گوید:”کسی که حاضر نیست خویشتن را نقد بکند یا خود را در معرض نقد و بررسی دیگران قرار بدهد با نادیده گرفتن بحران در واقع روند بحران را تداوم می بخشد”.

سرمربی تیم عقاب ملل در جوابیه خود نشان داد که به بحران ها بی تفاوت نبوده و نیست و با استفاده از این اصل بود که از ادامه بحران در تیم ممانعت کرد و با یک پیروزی قدرتمند امیدها برای صعود از گروه را افزایش داد.

اخبار مرتبطآخرین مطالب