رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۶ آذر ۱۳۹۹
 • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
 • 2020 Friday 27 November
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

کارشناس داوری فوتبال ایران، گفت: محمدحسین «زاهدی‌فر» در بازی استقلال و فولاد خوزستان قضاوت عالی را پشت سر گذاشت و می‌توانم بگویم روز فوق العاده ایی داشت. علی خسروی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: محمدحسین «زاهدی‌فر» در بازی استقلال و فولاد خوزستان قضاوت عالی را پشت سر گذاشت و می‌توانم […]

کارشناس داوری فوتبال ایران، گفت: محمدحسین «زاهدی‌فر» در بازی استقلال و فولاد خوزستان قضاوت عالی را پشت سر گذاشت و می‌توانم بگویم روز فوق العاده ایی داشت.

علی خسروی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: محمدحسین «زاهدی‌فر» در بازی استقلال و فولاد خوزستان قضاوت عالی را پشت سر گذاشت و می‌توانم بگویم روز عالی داشت و باید به وی بهترین نمره را داد.

وی افزود: پنالتی که از سوی داور بازی به سود استقلال اعلام شد کاملا درست بود. تصاویری که از سوی مرکز صدا و سیمای اهواز نشان داده شد درستی این تصمیم را ثابت کرد.

کارشناس داوری فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در صحنه‌هایی که دقایقی پس از این پنالتی بر روی آنتن رفت نشان داده شد که پای چپ مهدی قایدی توسط مدافع فولاد خوزستان زده شد و خطا درست بود.

خسروی تصریح کرد: در دقیقه ۸۸ پنالتی به سود فولاد خوزستان گرفته شد که به طور حتم خود استقلالی‌ها نیز آن را قبول دارند. مهاجم فولاد خوزستان با خطای واضح سرنگون شد و زاهدی فر به درستی نقطه پنا‎لتی را نشان داد.

وی تاکید کرد: حسن بزرگ زاهدی‌فر این بود که نیمکت استقلال را فولاد خوزستان را به خوبی کنترل کرد. اگر این کنترل صورت نمی‌گرفت بازی به تشنج کشیده می‌شد. نیمکت عوامل فنی تیم‌های لیگ برتری باید بدانند کوچک‌ترین رفتاری از آنها بر روی نیمکت صورت بگیرد خیلی سریع از سوی داور چهارم و ناظر مسابقه به داورکنترل و با جریمه کارت زرد و قرمز روبرو می‌شوند.

کارشناس داوری فوتبال ایران افزود: قضاوت داور بازی در این مسابقه عادلانه بود و زاهدی‌فر همکاری خوبی با کمک‌هایش داشت. او ارتباط چشمی و رادیویی مناسبی با همکارانش داشت.

خسروی در پایان گفت: کمک ‌داور نیز در این دیدار خوب و بوده و با مکث پرچم‌های درستی زدند. در مجموع تیم داوری بازی استقلال و فولاد خوزستان روز پر فروغی داشتند.

اخبار مرتبطآخرین مطالب