رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 8 March
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹، ۲۵ هزار و ۴۹۲ ورزشکار مرد و زن در استان های مختلف کشور جذب و در رشته‌های مختلف سازماندهی شدند. به گزارش ایرنا، محمدتقی امیری خراسانی در گفت و گو با خبرنگاران در یزد افزود: این تعداد پارسال،۱۳۳ […]

رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹، ۲۵ هزار و ۴۹۲ ورزشکار مرد و زن در استان های مختلف کشور جذب و در رشته‌های مختلف سازماندهی شدند.

به گزارش ایرنا، محمدتقی امیری خراسانی در گفت و گو با خبرنگاران در یزد افزود: این تعداد پارسال،۱۳۳ هزار تَن بود که از این تعداد ۹۹ هزار نفر مرد و بقیه بانوان بودندکه در رشته‌های مختلف روستایی و بومی محلی سازماندهی شدند.

وی ادامه داد: فدراسیون در سه بخش ورزش روستایی و عشایری، ورزش سنتی و قهرمانی و بازی‌های بومی و محلی فعالیت دارد و بخش زیادی از ورزشکاران را شامل می‌شود و برای گسترش برنامه‌های مختلف و پوشش علاقه‌مندان به همکاری مردم و مسوولان نیاز است .

این مسوول اظهارکرد: برای تحقق اهداف یادشده باید مسوولان بخش‌های مختلف با فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی محلی در سطح کشور همکاری کنند به خصوص در بخش زیرساخت‌ها و سخت‌افزاری باید همکاری بهتری را برای ترویج بیشتر ورزش در کشور شاهد باشیم .

امیری خراسانی ابراز امیدواری کرد که با همکاری فعالان فرهنگی و اصحاب رسانه جایگاه و اهمیت ورزش در مناطق مختلف و روستاها به مردم بیش از گذشته به نحو مناسب معرفی شود.

 

 

اخبار مرتبطآخرین مطالب