رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
    -١٨(°C)
    وزش باد (mph)
    فشار (in)
    محدوده دید (mi)
    اشعه فرابنفش -
    رطوبت (in)
اوقات شرعی

تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب ۲ مدال نقره و ۲ برنز به کار خود رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید در بلاروس پایان داد. به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید روزهای ۱۹ تا ۲۱ شهریورماه در شهر مینسک کشور بلاروس برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط […]

تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب ۲ مدال نقره و ۲ برنز به کار خود رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید در بلاروس پایان داد.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید روزهای ۱۹ تا ۲۱ شهریورماه در شهر مینسک کشور بلاروس برگزار شد و در پایان تیم ایران توسط پیمان نعمتی و عباس فروتن در ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم صاحب مدال نقره و کیان محمودجانلو و امیرحسین فیروزپور در اوزان ۶۵ و ۹۲ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در حالی که یک بر صفر مقابل مسلم سعدالله‌یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال ویسی به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار مقابل گوگا ژیگوا از گرجستان با نتیجه ۶ بر یک شکست خورد و پنجم شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم کیان محمودجان‌لو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۶ از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده کشورمان در این وزن، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی دست یافت. ۲ نماینده کشورمان در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. نعمتی در دیدار فینال مقابل رمضان فرضعلی‌اف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۸ مغلوب شد و به مدال نقره رسید. محمودجانلو نیز با شکست مقابل نعمتی راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر از سد مصطفی احمداف از تاجیکستان گذشت و سوم شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محسن کوچ‌نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۲ مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به  حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با توجه به حاضر نشدن حریف بلاروسی پیروز دیدار شانس مجدد شد و به دیدار رده‌بندی راه یافت. کوچ‌نژاد در این دیدار مقابل دیمیتری جیووی از گرجستان با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب و پنجم شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور اول آرکادزی پاهاسین از بلاروس را با نتیجه  ۸ بر ۲ از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل عمرحاجی محمداف از بلاروس با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، فیروزپور به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با نتیجه  ۱۲ بر ۲ مقابل ادلان تاسویف از بلاروس به پیروزی رسید و به دیدار رده‌بندی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۵ بر ۵ از سد سعید احمداف از روسیه گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر الکسی ژورژولیانی از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۱۳ بر ۲ مقابل سولومون ماناشویلی از گرجستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروتن عصر امروز در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر ویتالی پلاسنیاک از بلاروس را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل دیانیس خرامیانکوف از بلاروس با نتیجه ۷ بر یک مغلوب و صاحب مدال نقره شد.

اخبار مرتبط



آخرین مطالب