رفتن به بالا

آخرین های ورزش ایران و استان اردبیل از نگاه ناظر ورزش

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


 • جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
 • الجمعة ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۴
 • 2022 Friday 7 October
  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)
اوقات شرعی

امروز قرار است دیدار پایانی لیگ فوتبال جوانان استان در شهر نمین برگزار گردد. در روزهای اخیر در فضای مجازی و در ارتباط با میزبانی این مسابقه و کیفیت چمن این شهر مباحث زیادی مطرح‌شده است. مسئولین تیم گرمی به برگزاری مسابقه با شهرداری اردبیل در شهر نمین معترض هستند. ورزشگاه‌ نمین برای شهرداری اردبیل […]

امروز قرار است دیدار پایانی لیگ فوتبال جوانان استان در شهر نمین برگزار گردد.
در روزهای اخیر در فضای مجازی و در ارتباط با میزبانی این مسابقه و کیفیت چمن این شهر مباحث زیادی مطرح‌شده است.
مسئولین تیم گرمی به برگزاری مسابقه با شهرداری اردبیل در شهر نمین معترض هستند. ورزشگاه‌ نمین برای شهرداری اردبیل ورزشگاه خانگی محسوب می‌شود و دست‌اندرکاران تیم گرمی معتقدند که هیات فوتبال استان باید دیدار نهایی را در یک زمین بی‌طرف برگزار می‌کرد و یا آن را به‌صورت رفت‌وبرگشت اعلام می‌نمود.
بزرگ‌ترین عیب فوتبال ما عدم پاسخ‌گویی دست‌اندرکاران فوتبال استان در مورد اتفاقات این‌چنینی است. مثلا چرا علی‌رغم انتقادات متعدد در صعود و سقوط برخی از تیم‌ها در رده نوجوانان اظهار نظر نکرده و به روشن‌شدن ابهامات اقدام نکرده‌اند؟
چرا برخی از مسائل که نیاز جدی برای انعکاس ندارند در سطح گسترده‌ای منتشر می‌شود ولی به سوالات مطرح‌شده در مورد مسایل کلان فوتبال پاسخ داده نمی‌شود؟
چه خوب می‌شود که هیئت فوتبال در مورد این مسایل و همچنین تفاوت آشکار بین هیئت فوتبال استان خوزستان و استان اردبیل در مورد چگونگی تفسیر و برداشت از کلمه «می‌تواند» در اساسنامه هیئت فوتبال در ارتباط با پایان مهلت ریاست و انتخاب سرپرست پاسخ‌گو باشند؟ آیا پاسخ‌دادن به این مسائل در حد خبر یک‌ نظارت در رقابت‌های مناطق نمی‌تواند باشد.

اخبار مرتبط